Універсальний матеріал для будівництва Вермикуліт - дивовижний мінерал з групи гідрослюд. Його природний колір - буре золото. Саме про вермикуліт можна говорити, що не все те золото, що блищить.

А на кар'єрі з видобутку вермикуліту в сонячну погоду можна, наприклад, повторити зйомку фільму "Золото Макены".

Так, якщо mebilio.ru ідеально підходять для офісу, то цей матеріал може використовуватися в будівництві. При спученні - він світлішає і навіть серебреет залежно від рівня термічної обробки. Виготовлена з нього продукція має високу жаростійкість, тому застосовується аж до металургії. Спучений вермикуліт - є дивовижної теплоізолятором з дуже низькою теплопровідністю. І можна здогадатися, що він не тоне у воді. Крім усього, він добре обробляється. Це і діелектрик з унікальними показниками. Як матеріал використовується для протирадіаційного захисту.

Вироби з вермикуліту абсолютно не токсичні і высокоэкологичны. Саме через екологічності, наприклад, агровермикулит використовується в сільському господарстві та тваринництві, оскільки це гарне добриво і унікальні добавки для корму худоби і птиці. Хоч це і не відноситься до будівництва, але у вермикуліту дуже високі властивості, як абсорбенту.

Універсальний матеріал для будівництва
Сам матеріал дуже еластичний і має практично не обмежену довговічність і може використовуватися як теплоізоляційна складова в цегляному та керамо-фаянсовому виробництві. Також може використовуватися як теплоізоляційний наповнювач для утеплення стін, стель, підлог і дахів. З спученого вермикуліту добре виходять теплоізоляційні шуби і штукатурки.

При цьому він і звукоізолятор, з високими звукопоглинальними характеристиками. Можна сказати, що він дихає " як дерево. Якщо розглядати як матеріал для виготовлення будівельних блоків які можна порівнювати з газобетонними блоками, то явне і впевнену перевагу залишиться за вермікулітом. Слово вермикуліт асоціюється з життям, комфортом, теплом і надійністю.