Вбудовувані в підлогу і стіну конвектори Jaga Clima Canal Clima Canal - новинка сезону від бельгійської фірми Jaga, чия продукція популярна не тільки в Європі, але і у нас (до речі, в кабінеті президента Путіна вже найближчим часом встановлять опалювальні прилади цієї марки).

Компанія продовжує традиції виробництва малоінерційних конвекторів, здатних ефективно працювати навіть при невисокому (за вітчизняними мірками) температурному напорі. За дослідженнями фахівців фабрики, конвектори Jaga створюють повітряну завісу вже при температурному напорі 7,5 градуса Цельсія.

А з досвіду європейців низька температура теплоносія - запорука не тільки пожежо - і травмобезопасності при експлуатації приладів www.postroil.com, але і істотної економії енергоресурсів як в масштабах великого комунального господарства, так і в автономних системах. До того ж такий режим роботи котельні серйозно скорочує тепловтрати будівлі в цілому (за умови, звісно, що його теплова ізоляція відповідає сучасним вимогам).

Корпус Clima Canal виконаний з пластика, і ось чому. Більшість аналогічних приладів випускають зі сталевими «шахтами». Однак не варто забувати, що при використанні конвекторів в системах охолодження як всередині, так і зовні кожуха утворюється конденсат. З часом це призводить до корозії і руйнування сталевої конструкції. Clima Canal позбавлений такого недоліку: конденсат, хоча і випадає в режимі охолодження на теплообміннику истенках корпусу конвектора, але пластику зовсім не страшний. А для відводу вологи передбачено спеціальний дренажний отвір.
Зверху прилад закрито декоративною решіткою з анодованого алюмінію або дерев'яною.

Тепловіддача конвектора насамперед залежить від температурного напору (AT). Для зручності www.postroil.com у технічній документації на прилад наведено поправочні коефіцієнти для розрахунку тепловіддачі при значеннях (AT), відмінних від прийнятих за норму (у Бельгії) 50 градусів Цельсія: для 60 -плюс 20%, для 42,5 - мінус 15%, для 30 - мінус 40%.

Однак регулювати температуру в приміщенні можна не тільки керуючи роботою котла, але й інтенсивністю обдування теплообмінника, а також з допомогою терморегулюючої арматури. Робити це бажано системно, використовуючи спеціальні програмовані контролери та виносні температурні датчики. В вентиляторних моделях Clima Canal рекордно поєднуються мініатюрні розміри, низький рівень шуму, висока теплова потужність і відмінний дизайн.

Якщо для вашого саду вам потрібно придбати www.garantdveri.ru припустимо для створення паркану, я б порекомендував вам фірму «Гарант».