Промисловий миючий пилосос

Що робити з дрібних і не дуже будівельним сміттям у квартирі після ремонту? Куди подіти кульки клею, дерев'яні ошурки, бетонну крихту і інше? Простий побутовий пилосос тут не допоможе.

Але ми пропонуємо альтернативний варіант.


Скажімо сміття "ні"


Це www.simclean.ru. Він побільше габаритами, ніж побутовий. Має місткий резервуар для збору сміття, надійні фільтри, високу потужність всмоктування. Цей агрегат з легкістю впоратися з будь-яким будівельним сміттям. Хіба що не "візьме" великі шматки лінолеуму або шпалер. Але їх і так легко зібрати. Двадцять хвилин роботи і житлова кімната засяє чистотою. Не залишиться ні пилинки.

Пилосос підходить не тільки для прибирання житлових приміщень після ремонту. Завдяки тому, що він може працювати добу безперервно, не перегріваючись при цьому, пилосос можна використовувати на великих виробничих площах. На його роботу не впливають ні труднощі прибирання сміття, ні його кількість. Ми пропонуємо придбати цей пилосос, так як він дуже підходить для різних підприємств, малих і великих, що спеціалізуються по виробництву меблів, виробів з каменю; для збирання в заводських цехах. Ми гарантуємо, що агрегат прослужить довгий час.

Кращий прибиральник


Ми можемо запропонувати миючий пилосос промисловий для сухого прибирання, миючий, а також повітропровід.

Порохотяг для сухого прибирання має найпотужнішу силу всмоктування. Він не тільки прибере дрібний сміття у важкодоступних місцях, а і без праці впораються з великими шматками деревини або інших сухих відходів виробництва. Порохотяг для сухого прибирання можна застосовувати також для збору та перенесення сухих сипучих речовин.

За допомогою миючого промислового пилососа здійснюється, як сухе, так вологе прибирання. Ми гарантуємо, що з його допомогою усуваються з підлоги розлиті рідини або рідини зі сміттям. Такий пилосос чудово справляється з гарячим або радіоактивним сміттям. Миючий пилосос цілком доречний на хімічних підприємствах. Будь-яка хімічна речовина, навіть небезпечне для здоров'я, легко можна усунути з його допомогою. Це все робить електричний миючий пилосос. А ось для збору горючої рідини краще користуватися його аналогом, що працює на стисненому повітрі. В такому випадку можна убезпечити себе від вибуху і загоряння працюючого агрегату.

А для великих виробничих приміщень, де необхідно дотримуватися дотримання особливих умов зберігання або цехів, де необхідний особливо чисте повітря при виробництві надточних деталей, ми радимо придбати і встановити повітроводи. Це великі споруди, які грубо кажучи пилососять "повітря". Він стає чистим і свіжим.