Відбійні молотки Makita HM1801 - HM1810 Ця пара відбійних молотків прийшла на зміну популярної моделі HM1800. У новинок значно збільшені частота й енергія удару, при тому що маса залишилася практично незмінною.

Що ж стосується відповідності жорстким європейським нормативам, то, приміром, обидва пристрої задовольняють вимогам по шуму, які вступлять в силу в 2006 році («гучність» машин становить відповідно 106/ 107 дБ, що менше припустимих 110). Техніка від Makita підкуповує не стільки кількістю ергономічних «наворотів», скільки надійністю і продуктивністю. У своєму класі вона показує видатні результати і заслуговує найвищої оцінки.

За збереженням двигуна покликана стежити www.postroil.com. Так, зношені щітки автоматично вимикаються, що гарантує безпеку вузлів молотків. Щоб подібна зупинка не стала неприємною несподіванкою, під правою ручкою розміщений світлодіод, що допомагає стежити за станом замінних деталей. Оновити щітки нескладно - як і в багатьох інструментах www.postroil.com, тут передбачений швидкий доступ через спеціальні отвори в корпусі, закриті чорними заглушками.

У робочому положенні «лази» заховані під чорним ж кожухом на «потилиці» апаратів. По всьому видно, що інструмент розрахований на довгий термін служби - віднесені ближче до рукояток етикетки не зітруться і через роки. Конструктори передбачили навіть такі наслідки довгої і активної роботи, як заклинювання болтів, що кріплять стовбур, - його циліндричний корпус дозволяє висвердлити зношений кріплення, а для нового просвердлити інші отвори.

1810-я модель відрізняється від 1801-й наявністю системи AVT (Anti Vibration Technology) - антивібраційною www.postroil.com, при якій всередині редуктора в протифазі з ударником рухається зустрічний балансир. Подібна конструкція вдвічі знижує вібрацію щодо HM1801 (8 м/с2 проти 16) і на 70% у порівнянні з попередником - HM1800. За рахунок такого рішення модель з AVT вийшла на 2 кг важче, ніж 1801-я, і на частки відсотків менш продуктивною, але ці «втрати» непорівнянні з достигаемыми перевагами.

Якщо ви хочете дізнатися відгуки про будівельних фірмах які ви хочете звернутися або новини будівельного ринку можна дізнатися на сайті stroykanews.com