Що таке підсвічування доріжок Сьогодні ми поговоримо про декоративному освітленні ділянки, якщо точніше, мова піде про підсвічування доріжок. До речі кажучи, це не тільки світильники на стовпи, але і багато іншого.

Так, зокрема тут треба згадати про світяться камені. Вони вставляються в площину тротуарних доріжок. Камені мощення з підсвічуванням відрізняються не тільки оригінальним виглядом, але і високими міцнісними показниками. Ясна річ, вони не можуть видавати яскраве світло, але з підсвічуванням цілком справляються.

Для чого потрібна підсвічування доріжок

Як вже зрозуміло з назви, підсвічування доріжок покликана висвітлювати стежки. По-перше, це робить ділянку більш затишним і по-друге більш безпечним, адже в сутінках і тим більше в темряві можна оступитися і впасти з стежки, а підсвічування, вона як маяк, не дає збитися з правильного курсу. Що ж стосується затишку, то тут ми маємо на увазі і красу, і індивідуальність. Яким би гарним не був ваш сад, вночі, так і в сутінках він стає млявим, а підсвічування, ніби швидка допомога, реанімує його красу. До речі, освітлену ділянку це ще і безпеку в плані припинення незаконного проникнення.

Які освітлювальні прилади використовуються для підсвічування

У більшості випадків для освітлення застосовуються світильники і ліхтарі торшерного варіанти. Це, напевно, самий простий і дієвий спосіб освітлення. Зауважимо, що такі світильники на сьогоднішній день представлені на ринку у величезному асортименті. Можна придбати ліхтарі, виконані і в стилі ретро, і в стилі хай-тек.

Про світяться камені ми вже говорили. Вони вбудовуються в площину пішохідних зон, будь то доріжки або площадки. Це дуже оригінальний спосіб освітлення, який до того ж ще і дуже ефективний.

Маркувальне освітлення призначене не стільки для підсвічування і взагалі освітлення, скільки для вказівки напряму. Такі світильники в абсолютній більшості випадків встановлюються по краях другорядних стежок.

Ну і нарешті, світильники, які працюють на сонячних батареях. Вони мобільні і варіативні в плані дизайну. Крім того, ці предмети освітлення не з'їдають електрика, адже вони працюють від сонячної енергії. В цілому їх можна назвати дуже навіть непоганим способом підсвічування доріжок. Також зауважимо, що вони мають очевидною перевагою. Справа в тому, що вони, як ми вже встигли помітити, переносні, а це означає, що їх можна переносити за бажанням в будь-яке місце.