Податковий консалтинг будівельної фірми У простому розумінні, податкове консультування – це бухгалтерський облік спільно з податковим для усунення зайвих переплат в організації. У широкому розумінні – це сфера діяльності, яка має спрямування: бухгалтерського обліку, обліку по податках, аудит, аналіз ризиків при внесках і т.

д. взагалі, в сучасному світі без консалтингу не обійтися.

Програми, які надає податковий контроль (консалтинг) можуть призначатися як для великих компаній, так і для середніх і не особливо вагомих у світі бізнесу і сплати податків:

#10004; проведення різних консультацій, тренінгів, вебінарів для підтримки діяльності організації.

#10004; планування по податках, яке необхідно для розробки законно-підтверджених схем мінімізації сплати, з урахуванням спеціалізації діяльності фірми.

#10004; спеціальні перевірки, для схвалення діяльності фірми (планові, позапланові перевірки органами по податках, перевірки громадськими фондами за страхуванням та інше)

Плюси в роботі податкового консалтингу:

#10004; це дає шанс на отримання різних консультаційних підтримок (в усній і письмовій формі) з питань обчислення, сплати, оптимізації оподаткування в організації.

#10004; надання шаблонів, а також складання різних договірних актів, угод, товариських пактів і т. д.

#10004; оціночний аналіз всіх ризиків по внесках підприємства в ту чи іншу сферу діяльності, надання рекомендацій за операціями вкладень.

#10004; планування по податках, щоб уникнути переплат.

Консалтинг – це невід'ємна частина, ведення справ і бізнесу, яка дає можливість людям, що скористався цими послугами безбідно жити в нашому світі, а також не прогоріти, не потрапити під федеральний закон, і вести свій бізнес чесно і вигідно.

Податковий консалтинг офіційно дозволено, навіть вітається законодавством Російської Федерації. Консалтинг корисним у проведенні багатьох операцій:

#10004; контроль за юридичною лінії при вивезенні та імпорті товарів

#10004; допоможе провести оптимізацію платежів, в умовах чинного законодавчого акту.

#10004; допоможе відстежити всі нові форми та закони, які враховуються при веденні бізнесу.

#10004; допоможе провести оптимізацію ПДВ, податку на прибуток і т. п.

Якщо користуватися послугами податкового консалтингу, то підприємство буде існувати довго, успішно і без порушення закону.

Джерело: http://audit-invest.com.ua/