Як встановити гаражні ворота Гаражні ворота – це важлива частина гаража. І саме від того, наскільки грамотно і якісно будуть зроблені, буде залежати безпека вашого автомобіля. На сьогоднішній день, можна зустріти велику кількість видів воріт, але необхідні спеціальні знання і досвід, щоб можна було встановити їх своїми руками.

Основні моменти

Якщо ви вирішили встановлювати www.xn--e1aajinjnge5ai.xn--p1ai самостійно, то вам потрібно розрахувати розмір воріт. Розмір, як не важко здогадатися, буде прямо залежати від розміру вашого автомобіля. Як тільки це буде зроблено, можна починати зварити зовнішню раму воріт.

Стулки воріт

Як встановити гаражні ворота
Тепер потрібно виготовити стулки воріт, для цього потрібно скористатися металевим профілем. При цьому потрібно розуміти, що обшивати готові стулки листовою сталлю потрібно так, щоб при зачинених воротах, обшивка не могла перекривати залишені зазори. Це важливий момент, і багато людей, що виконують роботу своїми руками, роблять саме цю помилку.

Далі можна переходити до установки силових петель. Одна сторона петлі повинна бути якісним і ретельно, бути приварена до рами гаража, іншу сторону потрібно приварити до зовнішньої стулці. Щоб можна було забезпечити більш міцне і надійне зварювальне з'єднання, потрібно скористатися зігнутої смугою металу.

Її в свою чергу, ви повинні докласти до стулки конструкцій і верхній половині петлі. Якщо ви бажаєте зміцнити з'єднання зсередини, то краще всього скористатися – внутрішньої вкладкою з арматури, так як цей варіант славиться надійністю, міцністю і довговічністю.

Залишилося приварити засуви. Металевий штир – це традиційний варіант, який використовують для закриття гаражних воріт, так як він досить міцний і надійний, зламати його дуже важко. Такий штир повинен бути вставлений в трубку, після цього виробу потрібно приварити до воріт, скориставшись тим самим зварювальним апаратом.

Тепер можна замислюватися і про систему захисту. Встановити гаражні ворота можна і своїми руками, але при цьому необхідно підійти до цього процесу продуктивно і комплексно, тільки так можна досягти потрібного результату.