Покроковий процес переробки металобрухту Метали є частиною нашого повсякденного життя, так як використовуються у виробництві автомобілів, вантажівок, поїздів, залізничних шляхів, кораблів, літаків, домашньої побутової техніки або столових приладів.

У промисловості метал поділяють на дві категорії: чорний і кольоровий. Чорні містять залізо або сталь. Алюміній, мідь, латунь – приклади кольорових типів.

Найбільш широко поширеним матеріалом вважається сталь, так як на 100% підлягає вторинній переробці, а також є найбільш перерабатываемым сировиною за тонну в усьому світі. З-за магнітних властивостей сталі сортування чорних з кольорових металів обходиться набагато легше і дешевше, ніж переробка різних пластмас.

www.rmet.ru займається переробкою металобрухту різної класифікації близько 20 років, пропонуючи своїм клієнтам не тільки вигідні розцінки, але і систему знижок. Вона також надає можливість скористатися послугами якісної металлопереботки, заготовки або реалізації в 14 філіях Костромської і Івановській областях. Фірма працює тільки з сучасним обладнанням, забезпечуючи реалізацію всіх процесів роботи з металобрухтом на європейському рівні.

Умови сучасного процесу утилізації металобрухту

Процес переробки металів включає в себе чотири етапи. Організація «Російський метал» спочатку збирає весь металобрухт на складах, де він сортується по бункерах. Будь-які кольорові металеві елементи, які мають компоненти сталі або чавуну сортуються, як сталевий брухт. Після цього весь металобрухт направляється на виробничий центр, де він подрібнюється, а потім плавиться в печах при високих температурах для отримання блоків, зливків або пластин, які будуть продані виробників металопродукції.

Процес переробки металу в деталях

Збір та сортування

Першим кроком утилізації металу є збір всіх металевих виробів. Мешканці та організації Костромської і Івановської областей постачають в компанію «Російський метал» різні металеві предмети, включаючи перероблену домашню побутову техніку, радіатори, сталеві або легкосплавні диски, рольставні, велосипеди і батареї. Для переробки підходять навіть кухонні раковини з нержавіючої сталі.

Металеві елементи сортуються і направляються в колектори для обробки. При цьому вартість різних видів металу фірма призначає в залежності від рівня попиту на цю сировину з боку виробників.

Дроблення і подрібнення

Лом в першу чергу подрібнюють і ущільнюють, щоб його легше було обробляти на конвеєрних стрічках. З допомогою молоткових млинів його шматують на шматки розміром з людську кисть.

Поділ

Подрібнений метал вміщують у магнітні барабани, які відокремлює чорні і кольорові матеріали. Неметалічні елементи, такі як фарба або пластмаси, видаляються шляхом продувки гарячого повітря (550 °C) через подрібнений метал.

Температурна очищення

Наступним кроком є розплавлення відсортованого металобрухту у великих печах. Кожен метал поміщають спеціально розроблені температурні умови в залежності від його властивостей. Печі з реактивними мішалки забезпечують рівномірну температуру та склад циркулюючого металу. Процес перемішування дає високу якість кінцевого продукту.