Ролетні ворота На сьогоднішній день ролетні ворота вважаються одним з самих зручних рішень для ангарів, складів і гаражів. Сучасна щільна забудова будь-якого вільного ділянки простору обмежує функціональність класичних розпашних воріт.

У той час як ролетні, відкриваються вертикально вгору і не захаращують проїзд. Поруч стоять дерева або стовпи не перешкоджають відкриттю роллтеты.

Крім ролетних, існують секційні ворота, які відкриваються вгору. Вони володіють підвищеними вимогами для монтажу. Необхідно прокласти напрямні під стелею приміщення, що не завжди можливо через наявність інженерних комунікацій. Для установки секційних воріт потрібні спеціально спроектовані приміщення. У той час як ролетні ворота чудово встановлюються на будь-яких отворах в будівлях як сучасної, так старої проектування.

Ролетні ворота легко монтуються як у отвір, так і зовні або всередині приміщення. Якщо вам необхідно регулярно і швидко відкривати ворота, неодноразово протягом дня, то саме ролети можуть впоратися з такими навантаженнями. Для зручності використання, такі ворота можуть бути оснащені електроприводом, а так само системою ручного відкриття, для випадків відключення електроенергії.

Ролетні ворота
Профілі для www.domashnie-sekreti.com виробляють з трьох матеріалів: алюмінію, оцинкованої або нержавіючої сталі. Профіль покривають шаром захисного лаку, що запобігає корозію металевих частин воріт. У відповідності з вашими вимогами, ролетні ворота можуть бути оснащені профілем з врізаними полікарбонатними лінзами, що дозволяють підвищити освітленість приміщення. Для поліпшеної вентиляції пропонується профіль з врізаними гратами.

Пенонаполненный профіль володіє підвищеною тепло-і шумоізоляцією. Для цих же цілей ролетні ворота оснащені гумовими ущільнювачами по всьому контуру. Одностінний профіль з перфорацією ідеально підходить для приміщень де потрібна хороша циркуляція повітря і немає необхідності підтримувати температуру.

Для вирішення проблеми поєднання воріт з фасадами будівель, ролети випускають у великій кількості колірних рішень. Прихований замок не порушує загального виду ролетних воріт. А легкість монтажу, дозволяє встановити ворота в найкоротші терміни. Ролетні ворота прекрасно встановлюються в отвори будь-якого розміру і підходять як для високих так і для низьких приміщень.