Інструменти Festool і Protool Напевно, ні для кого не секрет, що сучасний ринок електроінструменту переповнений -прилавки спеціалізованих магазинів ломляться від товарів, а різноманіття торгових марок здатне збити з пантелику навіть фахівця.

Незважаючи на це, сміємо стверджувати, що є компанії, продукція яких унікальна - без неї подібне достаток повним назвати ніяк не можна.

Один з таких виробників - TTS Tooltechnic Systems, добре знайомий професіоналів по брендам Festool і Protool ці фірми виробляють чудові інструменти. Багато інструменти з цим ім'ям по праву називають незамінними: вони з легкістю вирішують завдання, важкі при традиційному підході. Щоб не бути голослівними, наведемо три яскравих приклади:

• лобзик Festool PS 300 EQ-Plus: завдяки системі потрійного напрямки пилки забезпечує високу якість різу перпендикулярно поверхні заготовки, властиве «циркулярки». Крім того, даний сайт запобігає відведення полотна при роботі під будь-яким встановленим кутом (як при прямому, так і при криволінійних распилах);
• рубанок Festool HL 850 EB: має єдиний у своєму роді консольно закріплений барабан з одним спіралевидним ножем, що забезпечує ідеальну чистоту поверхні і вибірку чверті необмеженої глибини;
• лінійна шліфувальна машина Festool Duplex LS 130 EQ: будучи обладнана спеціальними підошвами, здатна обробляти кутові стики і пази, фасонні погонажні вироби та інші подібні заготовки.

А ще варто врахувати наявність широкого набору аксесуарів і сумісних додаткових пристосувань, аж до різноманітних направляючих і верстаків. Зауважимо, що вище йшлося лише про деяких з цікавих моделей Festool, - прикладів можна навести набагато більше. І це не рахуючи настільки ж унікального арсеналу Protool! Що стосується поділу виробничої програми на два ряди, то воно обумовлено спеціалізацією (Festool -столярові, Protool - теслі), а зовсім не відмінностями за рівнем виконання або надійності. Обидва бренду відповідають одному - вищого - розряду.

В цей раз ми розповімо про новинку Festool, що вийшла на світовий ринок восени 2004 року, - шліфувальній машинці «три в одному» Rotex RO 125 FEQ. Якщо ви зібралися зробити www.saunday.ru на своїй дачі тоді рекомендую придбати інструменти саме цієї фірми.