Навантажувачі та їх різновиди Серед використовуваної техніки, в тому числі, при будівництві, часто використовуються навантажувачі. Вони можуть бути ковшовыми, фронтальними, міні – навантажувачами.

До універсальних відносяться міні – навантажувачі. Їх функціональність пояснюється тим, що вони можуть працювати в режимі протиобороту. Так, www.new-holland.biz є затребуваною в самих важкодоступних для інших навантажувачів місцях.

Міні – навантажувачі зручні своєю функціональністю і універсальністю. Тим, що можуть використовуватися на складах, у вузьких вуличках, в портах, на газонах, в парках і садах. Складається з двох підлозі рам - задній і передній – рама такого навантажувача може мати шарнірне з'єднання. Це дозволяє забезпечувати високу маневреність. Справа в тому, що в горизонтальній площині підлозі рами складаються, між задньою і передньою осями рами, ніби, переламуються. Відбувається мінімальний вплив - завдяки повороту на шарнірах - на поверхню опори.

Навантажувачі та їх різновиди
До навантажувачу ковшовому відноситься той вид навантажувача, в якому ківш є основним робочим органом. Під час снігоприбирання, як правило, на пішохідній частині вулиць, використовуються ковшові навантажувачі. Також на будівельних майданчиках вони використовуються для навантаження, підйому сипучих матеріалів. Вони можуть працювати на гусеничному і пневмоколісному ходу.

Фронтальний навантажувач – це різновид ковшового навантажувача. Він являє собою універсальну самохідну спецтехніку, і призначений, як для транспортування, так і для захоплення і навантаження різних матеріалів. Він використовується при виконанні землерийних і кар'єрних робіт.