Дрилі-шуруповерти Makita В модельному ряду «важких» акумуляторних шуруповертів Makita відбулися серйозні зміни. З'явилася «свіжа» серія інструментів; зберігши все краще від попередників, вони придбали і багато нового.

Виконаний з більш технологічних матеріалів, двигун при попередній формі видає велику потужність. Корпус пістолетного типу максимально зменшений, тому при високих робочих характеристиках апарати вийшли досить компактними. Зміни торкнулися і редукторів машин - тепер вони від шестірень і до «одежинки» 100-відсотково металеві. Маса виробів збільшилася незначно, а от надійність підвищилася багаторазово, що для «профі»-інструментів має першочергове значення.

snteplodom.ru snteplodom.ru повідомляє що розрахунок на тривалий ресурс підтверджують і традиційні для шурупокрутів www.postroil.com швидкозмінні щітки. Щоб поміняти вузол, не доведеться розбирати весь корпус - можна скористатися заглушками на бічних поверхнях. На всіх трьох апаратах встановлений одномуфтовый швидкозажимний патрон. Це означає, що змінювати www.postroil.com і біти легко однією рукою.

Принципова ж новизна апаратів полягає в тому, що вони здобули третю передачу. Вибір між режимами роботи став ще ширше - можна отримувати або високий крутний момент при низькій швидкості (зручніше для завертання великих шурупів), або менший на великих обертах (зручно для свердління). До речі, значення 1700 об/хв (а саме стільки здатні видати 6339D і 6349D) - одне з найкращих в даному класі. Потрібну швидкість включають повзунком зверху на корпусі, а число обертів в межах кожного діапазону налаштовують глибиною занурення курка. Кнопка реверсу знаходиться, як правило, прямо над ним.

Пряму передачу крутного моменту (режим свердління) або роботу на «трещотке» (режим завертання шурупів) задають кільцевим перемикачем. При підключенні прослизає www.postroil.com («трещітки») вибір навантаження, при якій вона спрацює, проводять, як і раніше, обертанням барабана, розташованого поруч з патроном.