Труби для систем каналізації Plastmec Матеріал: ПВХ та поліпропілен. Діаметр труб-від 32 до 300 мм. Максимальна температура експлуатації: +90 градусів Цельсія.

Каналізаційне обладнання в нашій країні завжди асоціювалося з величезними чавунними трубами, гігантським розмахом робіт по їх установці.

Зараз ситуація кардинально змінилася: поширення отримали зовсім інші www.postroil.com, більш довговічні, а крім того, дешеві і легкі.

Це стало можливо завдяки використанню .для виготовлення труб нових матеріалів -поліпропілену або полівінілхлориду (ПВХ). У ході експлуатації www.postroil.com з ПВХ і з поліпропілену не піддаються ніякої корозії, не заростають, з ними простіше справлятися і при ремонті.

Труби для систем каналізації Plastmec
Труби з ПВХ можуть використовуватися тільки для зовнішніх робіт. А поліпропіленові - як для зовнішніх, так і внутрішніх.

Одним з провідних постачальників каналізаційного обладнання на території Росії є італійська компанія Plastmec. На вибір покупця пропонуються труби всіх можливих розмірів - від маленьких (довжиною 15 сантиметрів і діаметром 3,2 сантиметра) до великих (довжиною 3 метри і діаметром 30 сантиметрів).

Поліпропіленові труби мають спеціальні екологічно безпечні добавки, що підвищують морозостійкість. Те ж відноситься і до спеціальних прокладок, що входять в комплект поставки.