Місто в місті - Москва-Сіті Москва-Сіті з'явився лише кілька років тому, але вже за цей час придбав велику популярність. Цей бізнес-центр, можна з упевненістю назвати самим великим і перспективним в країні.

На сьогоднішній день БЦ триває будуватися. За проектом має бути побудовано 22 висотних будівлі, які не будуть схожі на інші.

Даний бізнес-центр – це не тільки величезна кількість офісів, а також апартаменти, торгові центри, ресторани, а також квартири в місті столиць, які можна придбати або зняти в оренду.

Багато хто називає "Москва-Сіті" містом в місті, в якому є все для ведення бізнесу та комфортного проживання. Розташований БЦ в безпосередній близькості від центру столиці (4 км). В офісах і апартаментах можна бачити всю столицю, вона як на долоні.

Тут дуже розвинена інфраструктура, відмінна транспортна доступність. Вам не потрібно турбуватися про те, де поставити свій автомобіль, адже тут передбачені парковки на 23000 паркувальних місць.

Тут безліч цікавих будівель, серед яких необхідно відзначити імперія сіті. Імперія Тауер інша назва це комплексу класу А+. Складається він з двох будівель (18-ти поверховий торгово-розважальний центр і 60-ти поверховий хмарочос)знаходяться на березі Москва-ріки.

Ще одна цікава будівля – це Місто Столиць. Будівля являє собою один з найвищих європейських хмарочосів (301 метр). Місто Столиць розділене на дві вежі (Москва і Санкт-Петербург), в яких можна зняти або купити квартиру.

В Москва-Сіті є все: торговий центр з бутиками, фітнес-центри, банківські відділення, готелі, все те, що необхідно для комфортного проживання.