Керамічна черепиця та її основні плюси і мінуси Попит на істинно екологічне житло зараз досить стрімко зростає, і тому, дуже багато господарі власних ділянок, ще на стадії розробки майбутньої споруди, відразу припускають застосовувати тільки виключно істинно натуральні будматеріали.

І тут, як правило, одним з таких матеріалів часто, як раз і стає керамічна черепиця.

З усього різноманіття існуючих видів покрівельних матеріалів, подібного типу черепиця сьогодні є найбільш широко популярним і неймовірно затребуваним матеріалом. І це, звичайно, абсолютно справедливо, адже вона досить вигідно відрізняється не тільки своєю особливою довговічністю і міцністю, але і чудовими декоративними якостями.

Плюси керамічної черепиці

Керамічна черепиця та її основні плюси і мінуси
Незаперечних переваг у даної черепиці, без всякого сумніву, неймовірне безліч. Так, перш за все, вона зовсім не боїться ні води, ні сонця, ні навіть дуже сильних морозів. При цьому подібний матеріал ще і має неймовірно великий асортимент самих різних колірних рішень, що, природно, дозволяє з легкістю підібрати найбільш оптимальні варіанти.

Керамічна черепиця надзвичайно довговічна, і в разі правильного монтажу може без особливих проблем прослужити дуже багато десятиліть. При цьому такого типу черепиця є абсолютно безпечним матеріалом, оскільки в процесі її виробництва застосовується тільки виключно екологічно чиста глина і ряд спеціальних добавок, що сприяють істотному підвищенню її експлуатаційних характеристик. Так, наприклад, завдяки подібним добавок вона набуває чудову стійкість до різного роду зовнішніх впливів і навіть до досить-таки сильним поривам вітру.

Крім усього іншого, така черепиця також ще відмінно сприяє збереженню тепла, і навіть при граді абсолютно не створює ніякого шуму. І, нарешті, ще одна досить суттєва особливість полягає в тому, що вона не тільки досить просто монтується, але і також дуже легко піддається реставрації.

Мінуси керамічної черепиці

До дуже серйозного мінуса подібної черепиці, перш за все, звичайно ж, варто віднести її досить-таки солідну вартість і підвищену трудомісткість монтажу, адже її укладання, як відомо, здійснюється лише виключно вручну. Крім того, досить істотним недоліком такої покрівлі також вважається і її досить значну вагу, що, відповідно, вимагає додаткових витрат на облаштування більш масивної кроквяної конструкції.