Поради при покупці квартир Настав момент придбати квартиру. Дізнавшись про всі подробиці угоди, можна зробити висновок, що ріелтори виявляються непотрібними. Однак це не зовсім так.

Не все так легко виходить. Тоді, коли знайдена квартира, яка влаштовує, ріелтори можуть несподівано з переконанням пояснити, що необхідно укладати з ними договір (ціна на послугу компанії ріелторів обходиться на даний момент в сімдесят один американський долар).

Навіть коли всі методи і переконання ріелтори вичерпали, щоб підписати договір, його спробували його всунути просто так, між справою, одночасно з документацією продавця. При чому хочеться зауважити, що кожна угода може бути зірвано, або навіть не укладена з продавцем, при привіз укладення договору компанією ріелторів.

За весь період пошуку квартири, а часу пройшло приблизно три місяці, можна в підсумку одержати розчарування в таких фахівцях, професія яких ріелтор. Оскільки кожен ріелтор, який може зустрітися, здатний придумати різні схеми і дії, як їм залучити клиентови змусити підписати договір. Хоча при цьому у них вже був підписаний договір з продавцем на пошук покупців і реалізації їх нерухомості.

Можна дати декілька простих порад тим, хто хоче купити квартиру. Не вдаючись у подробиці юриста. У всіх подробицях вивчити і перевірити копію особового рахунку з жеку, яку надасть господар квартири. (переглянути хто числиться, немає осіб неповнолітнього віку і тих, хто виписаний з квартири тимчасово).

Укласти угоду про завдаток з продавцем. Якщо в чомусь є сумніви, можна завірити у нотаріуса (проте в цьому немає потреби).