Керамічна черепиця та її основні плюси і мінуси Попит на істинно екологічне житло зараз досить стрімко зростає, і тому, дуже багато господарі власних ділянок, ще на стадії розробки майбутньої споруди, відразу припускають застосовувати тільки виключно істинно натуральні будматеріали.

Детальніше: Керамічна черепиця та її основні плюси і мінуси

Дрилі-шуруповерти Makita В модельному ряду «важких» акумуляторних шуруповертів Makita відбулися серйозні зміни. З'явилася «свіжа» серія інструментів; зберігши все краще від попередників, вони придбали і багато нового.

Детальніше: Дрилі-шуруповерти Makita

Як влаштований пістолет для монтажної піни Винахід монтажної піни помітно оптимізувало цілий ряд будівельних операцій, зробивши їх не тільки швидше, але і надійніше. З її допомогою дуже зручно ущільнювати невеликі щілини в цільних підставах, а також зазори між окремими конструкціями.

Детальніше: Як влаштований пістолет для монтажної піни

Металоконструкції Виробники металоконструкцій спочатку визначають вироби, як найміцніші. В їх основі сталь, яка служить універсальним матеріалом. На відміну від інших сплавів, чистий метал більш щільний і не схильний до деформації, в певних умовах експлуатації.

Детальніше: Металоконструкції

Полімерні пластифікатори Для початку потрібно визначити, що ж таке пластифікатори? Це речовини, які вводять в полімерний матеріал з метою надати або підвищити еластичність для процесу переробки і використання.

Детальніше: Полімерні пластифікатори

Інструменти Festool і Protool Напевно, ні для кого не секрет, що сучасний ринок електроінструменту переповнений -прилавки спеціалізованих магазинів ломляться від товарів, а різноманіття торгових марок здатне збити з пантелику навіть фахівця.

Детальніше: Інструменти Festool і Protool

Поради при покупці квартир Настав момент придбати квартиру. Дізнавшись про всі подробиці угоди, можна зробити висновок, що ріелтори виявляються непотрібними. Однак це не зовсім так.

Детальніше: Поради при покупці квартир

Умови іпотечного кредитування Напевно, кожна людина, у якого немає своєї житлової площі, мріє її отримати, а враховуючи високі ціни на ринку житла і досить таки маленькі зарплати самостійно накопичити на квартиру можна, але це буде займати досить тривалий кількість часу.

Детальніше: Умови іпотечного кредитування

Форма для піноблоків При будівництві індивідуального житла, ми намагаємося використати дешевшу сировину. Здається, що якщо заощадимо, то отримаємо бажаний ефект. Частково це так, але треба дивитися, які матеріали ви вирішили використовувати.

Детальніше: Форма для піноблоків

Ролетні ворота На сьогоднішній день ролетні ворота вважаються одним з самих зручних рішень для ангарів, складів і гаражів. Сучасна щільна забудова будь-якого вільного ділянки простору обмежує функціональність класичних розпашних воріт.

Детальніше: Ролетні ворота