Особливості кухонь в стилі лофт Лофт – сучасний стиль, що поєднує в собі сміливі і рішучі експерименти. Місце його появи – Америка, де він до цих пір користується великою популярністю, адже там багато занедбаних нежитлових приміщень, які легко можна переобладнати під офіс або квартиру.

Детальніше: Особливості кухонь в стилі лофт

Як оформити кухню в стилі мінімалізм Любителі простоти і лаконічності все частіше віддають перевагу минималистическому стилю, обставляючи будинку та квартири. Його оцінить кожен, хто прагне раціонально використовувати простір, обходячись дійсно необхідним.

Детальніше: Як оформити кухню в стилі мінімалізм

'...В два житла' Цей будинок впадає в око і залучає увагу контрастом і яскравістю оформлення зовнішніх елементів. Чудово підібрані кольори, наприклад, рожева штукатурка стін поєднується зі світло-сірими вікнами і деталями фронтонів, а також з темно-сірою черепицею.

Детальніше: '...В два житла'

Ремонт в кухні - хрущовці 10 маленьких хитрощів Практично тільки вдома новобудови можуть порадувати господарів просторою кухнею. В інших будинках розмір кухні сягає до 10 кв. див., а частіше можна зустріти приміщення в 5 кв.

Детальніше: Ремонт в кухні - хрущовці 10 маленьких хитрощів

Поради з вибору плитки для кухні та ванни Коли починається ремонт в кухні або ванній, то відразу ж виникають питання як же обробити підлогу. Звичайно ж, повністю ідеальної обробки для підлоги знайти на сьогодні буде дуже складно, але на ринку сьогодні особливою популярністю користується керамічна плитка, яка, завдяки універсальним властивостям, буде ідеально підходити для кухонного та ванного приміщення.

Детальніше: Поради з вибору плитки для кухні та ванни

Правильний догляд за кахельною плиткою у ванній Найчастіше сучасні житлові приміщення облицьовуються керамічною плиткою. Таку плитку, як правило, кладуть в коридорі, ванній кімнаті або на кухні. Термін експлуатації даного облицювального матеріалу, насамперед, залежить від правильності догляду за ним.

Детальніше: Правильний догляд за кахельною плиткою у ванній

Як правильно вибрати витяжку для кухні Як вибрати витяжку для кухні – питання, яке хвилює багатьох господарів, особливо в момент ремонту приміщення. Особливо важливий цей побутовий прилад для господинь, які багато часу проводять на кухні, саме вони переконалися в тому, що кухонна витяжка – незамінний елемент.

Детальніше: Як правильно вибрати витяжку для кухні

Паркет кілька рекомендацій по вибору Роботи, пов'язані з укладанням паркету – це, звичайно ж, вельми копітка захід, який, до того ж, ще й вимагає особливої майстерності. Однак, що стосується безпосередньо самої процедури підбору найбільш підходящого паркетного покриття, то тут, звичайно, цілком можна обійтися без послуг досвідчених експертів.

Детальніше: Паркет кілька рекомендацій по вибору

Класичний інтер'єр квартири Якщо говорити про класичному інтер'єрі в цілому, то відразу хочеться сказати про те, що під цим терміном можна розуміти велику кількість варіантів інтер'єру.

Детальніше: Класичний інтер'єр квартири

Принципи установки раковини Установка раковини у ванній або на кухні не так вже й складна, з цим завданням може впоратися навіть новачок при наявності необхідного інструменту та елементарних пізнань у сфері сантехніки.

Детальніше: Принципи установки раковини