Плитка ПВХ для підлоги поради по укладанню На сучасному ринку плитка ПВХ здобуває все більшу популярність. З якої причини? На відміну від лінолеуму, плитка випускається невеликими шматочками, які можна поміняти окремо, якщо раптом якийсь шматочок зіпсується.

Вона не така важка, як рулон лінолеуму.

Розміри плитки можуть бути різні, тому можна спокійно підібрати їх для вашої підлоги.

Застосування ПВХ плитки

Така плитка використовується найчастіше на кухні або у ванній кімнаті, з причини того, що вона добре відштовхує воду. Така плитка набагато дешевше керамічної. Має великий вибір в кольоровій гамі, можна підібрати на будь-який смак і колір.

Крім використання плитки в квартирі, її часто застосовують у нежитлових приміщеннях, наприклад, у гаражі, на складі, а ще в якості тимчасового покриття на великих виставках, наприклад, на виставках кішок або собак. Це покриття також розраховане на важку техніку, тому її можна застосовувати і на виставках з важкими предметами.

Переваги плитки ПВХ

• Її легко транспортувати, на відміну від рулонного матеріалу.

• Такий матеріал більш міцний і твердий, завдяки своєму складу.

• Можна комбінувати різні колірні гами, використовуючи всілякі дизайнерські рішення.

• Така плитка не боїться води, тому виключена деформація плитки, здуття.

• При псуванні окремої плитки її можна замінити, не демонтуючи все покриття.

• Мають високу звукоізоляцію

• Легко ріжеться

• Плитку можна приклеювати до самої основи, не використовуючи підкладок

При покупці плитки враховуйте, що краще брати на 2-3 пакуванні більше, адже можливо доведеться різати. Різати краще по лицьовій стороні, щоб не попсувати малюнок. Проводити укладання при температурі в 20 градусів.

Укладання плитки

Перед початком робіт потрібно покрити рівну підлогу грунтовкою, почекати поки висохне. Потім приклеюються плити, які будуть служити маячками. Тобто, перш ніж приклеювати плити треба на підлозі розкреслити сітку, вздовж якої будуть приклеюватися плити.

Від цих перших плит вже підуть наступні. Приклеюються плити на клей ПВА чи клей для плитки, потім простукивается гумовим молоточком або можна пройтися валиком.

Не потрібно забувати прибирати зайвий клей, перш ніж клеїти чергову плитку.

Особливість цієї плитки в тому, що для її укладання зовсім не обов'язково когось наймати, її можна зробити самостійно. А в підсумку отримати красивий і практичний підлога.