Матеріали для альтанки Як приємно вийти у двір на заміській ділянці і відпочити на свіжому повітрі від міської суєти в альтанці. Вона багатофункціональна, адже альтанка виконує функції місця відпочинку, розваги та дозвілля; літньої кухні та робочого кабінету.

А якщо її добре оформити, то вона стане невід'ємним доповненням загального благоустрою заміського будинку.

Коли будуються pophouse.ru, то відразу можна і подбати про альтанці. Для гарного оформлення альтанки необхідно підбирати її зовнішній вигляд до дизайну будівель, розташованих поблизу. Наприклад, деревна альтанка підійде для будівель і заміського будинку, побудованого з деревини. А металева підійде для конструкцій, виконаних з відповідного матеріалу.

Альтанка далеко від будинку та інших будівель ділянки може бути виконана з будь-якого матеріалу. На тлі річки і природи гармонійно буде виглядати, наприклад, дерев'яна, плюс у дерева багато корисних властивостей:

- екологічно чистий, легкий і широко поширений матеріал;

- легко піддається обробці;

Матеріали для альтанки
Альтанка, виконана з металевих матеріалів, може бути дорожче деревини за вартістю, однак відрізняється особливою стійкістю до впливу сонця, вогню та атмосферних опадів.

Прикрасити альтанку, з будь-якого виду матеріалу, легко і швидко можна легкими, ажурними конструкціями, а також кучерявими рослинами, такими як плющ і виноградна лоза.

Що стосується вибору матеріалу для фундаменту альтанки, то підійде бетон, дерев'яні палі, а також цегла, головне, щоб фундамент височів не менше 15 см над землею, тоді можна буде надати необхідний рівень конструкції і сама альтанка буде виглядати красиво.

Якщо вибір, для зведення фундаменту, зупинений на дерев'яних брусах, то необхідно обтесати кінці паль і обробити їх спеціальним розчином від гниття, щоб вони простояли в землі тривалий кількість часу. А у випадку з альтанкою, виконаної з цеглини або іншого важкого матеріалу, фундамент повинен бути бетонною, щоб витримати велику вагу цегляної конструкції. Це дороге задоволення, але разом з тим значно довговічне.

І остання частина оформлення альтанки – це дах. Краще всього використовувати як матеріал для покрівлі даху – профільований металевий лист, так як дах буде виглядати без фарбування дуже красиво і не знадобиться ніяких додаткових інструментів для його встановлення. До оформлення можна віднести також шифер, однак у такому випадку не обійтися без відповідного набору інструментів і спеціального кріплення.