Яке покриття краще підходить для кухонної підлоги Перед тим як зупинити свій вибір на якомусь конкретному покритті для кухонної підлоги, дуже важливо, звичайно ж, обов'язково впевнитися в тому, що воно повною мірою відповідає всім належним нормам.

Адже підлогове покриття в подібного роду приміщеннях має не тільки відрізнятися чудовою стійкістю до вологи і бути абсолютно байдужим до впливу жиру і всіляких механічних пошкоджень, але ще й в обов'язковому порядку бути досить привабливим.


Лінолеум

Подібного виду матеріал чудово підходить для облаштування підлоги в приміщеннях будь-якого типу. Виготовляється лінолеум сьогодні в абсолютно будь-яких колірних рішеннях, причому, як з наявністю додаткового візерунка, так і без нього, і навіть у вигляді імітації різних істинно натуральних будматеріалів. До найбільш суттєвих особливостей у даного матеріалу потрібно віднести його досить непогані якості в плані шумо - і теплоізоляції, а також максимальну простоту щодо догляду. До того ж, що дуже важливо, укладання лінолеуму цілком може здійснюватися навіть власноруч.

Коркове покриття

Виконані з пробки підлогові покриття відносяться до категорії абсолютно екологічних істинно природних будматеріалів, і вирізняються своєю особливою неймовірну привабливість. У разі використання такого матеріалу, підлогове покриття зазвичай виходить ідеально рівним і досить теплим. У доповненні до цього, даного виду покриття ще і володіють чудовим ізоляційними властивостями, а також не становлять жодної небезпеки навіть для алергіків.

Яке покриття краще підходить для кухонної підлоги
Крім усього іншого, подібні пробкові покриття також ще можуть і додатково покриватися особливими лакофарбовими складами, які роблять їх більш стійкими до різних фізичних і хімічних впливів. Правда, при цьому, незважаючи на всі плюси такого коркової підлоги, він, як правило, не відрізняється достатньою міцністю, тому на кухні зазвичай застосовується вкрай рідко.

Керамічна плитка

Плитка подібного типу відома людині вже досить давно, і вважається максимально оптимальним рішенням при облагороджуванні кухонної підлоги. Головна особливість такої плитки полягає в тому, що з її допомогою цілком можливо виконувати навіть покриття з різними візерунками. Виконані з її допомогою покриття виходять зазвичай неймовірно надійними і, що дуже важливо, цілком можуть застосовуватися навіть спільно з системами теплої підлоги. До того ж, даного виду плитка ще й надзвичайно проста в плані догляду, що, природно, в подібній ситуації, досить актуально.