Поради з вибору плитки для кухні та ванни Коли починається ремонт в кухні або ванній, то відразу ж виникають питання як же обробити підлогу. Звичайно ж, повністю ідеальної обробки для підлоги знайти на сьогодні буде дуже складно, але на ринку сьогодні особливою популярністю користується керамічна плитка, яка, завдяки універсальним властивостям, буде ідеально підходити для кухонного та ванного приміщення.

Якими ж принципами треба користуватися при виборі плитки, і які нюанси потрібно врахувати, можна дізнатися з цієї статті.

Сорт плитки

На сьогоднішній день в магазині можна придбати три види плитки, а саме першого, другого і третього сорту. Перший вид плитки буде більш якісним і можливість того, що товар не співпаде за стандартом буде дорівнює 5-6%. При виборі плитки другого сорту цей показник збільшитися до 20%, але і ціна буде значно нижчою ніж плитка першого сорту. Також, знайти плитку другого сорту буде знайти не так вже й легко, але і навіть якщо ви її знайдете, то різниця в ціні буде не такий вже і великий. Варто звертати увагу на якість плитки, оскільки вам можуть просто підсунути замість першого сорту другий. Як правило, на упаковці є кольорові позначки: перший сорт позначений червоним, друга-синім та третій зеленим.

Особистий огляд плитки

Поради з вибору плитки для кухні та ванни
Коли ви вибираєте плитку в магазині, то потрібно звертати увагу на виворітну і лицьову сторону плитки.

• Виворітна сторона. Ця частина плитки повинна бути рівною і не мати тріщин, потертостей, впадин, опуклостей і інших дефектів. Адже, як правило, всі ці ваші виявлення потім дуже негативно позначаться на монтажі плитки. Рельєфний малюнок обов'язково повинен бути, оскільки він значно допоможе зробити максимальне зчеплення з клейовим або цементним розчином.

• Тильна сторона плитки повинна бути просто ідеальною без усіляких дефектів. Також звертайте увагу на колірну гаму, адже плитка Ceramica Bardelli яку можна придбати тут bardelli-plitka.ru навіть з однієї серії може значно відрізнятися один від одного. Так що перш ніж купувати плитку потрібно взяти кілька зразків з однієї упаковки і ретельно їх порівняти.

Міцність плитки

Звичайно ж, багатьом відомо, що плитка, а особливо плитка, повинна мати дуже міцним якістю. Недосвідченому покупцеві буде складно вибрати якісну і міцну плитку, тому потрібно вибирати по упаковці, де повинна бути американська класифікація, яка складається з 5 класів.

• 1 клас – така плитка призначена, як правило, для стін кухні і тому великі навантаження точно не витримає.

• 2 клас – ця плитка має більшу міцність, але її використовувати для підлоги теж особливо не варто (більше прийнятна для ванної кімнати).

• 3 клас – таку плитку можна використовувати практично скрізь, але крім передпокою.

• 4 клас – це універсальна плитка, яка використовується для будь-якого призначення і в будь-якому приміщенні.

• 5 клас – це клас має найбільшу міцність і зможе витримати практично будь-які навантаження.

Поради з вибору плитки для кухні та ванни
Поради з вибору плитки для кухні та ванни
Поради з вибору плитки для кухні та ванни
Поради з вибору плитки для кухні та ванни

Як правило, з цією класифікацією для кухні буде найоптимальнішою плитка 3 типу.

Найголовніше, коли плануєте обробити плитку, потрібно поєднувати всі вищевказані елементи і тоді проблем з вибором матеріалу у вас не виявиться.