Натяжні стелі вибір найбільш оптимального рішення Якщо ще зовсім не так давно, стельові конструкції натяжної типу були якоюсь дивиною, яку міг дозволити собі далеко не кожен, то зараз подібні системи вже можна легко зустріти майже в кожному будинку.

Однак, при цьому, щоб дана новинка не стала причиною серйозних розчарувань, дуже важливо обов'язково мати певні уявлення про деякі тонкощі вибору таких стельових конструкцій.

Підбір оптимального матеріалу

Якщо перевагу при виборі віддається натяжним плівковим стель, то тут дуже важливо пам'ятати, що виготовляються вони із спеціальної ПВХ-плівки, яка відрізняється своєю досить солідної міцністю і здатністю з легкістю витримувати навіть досить серйозні підтоплення.

Натяжні стелі вибір найбільш оптимального рішення
Завдяки останньому властивості, в разі випадкового затоплення, з такою стелею можна зовсім не побоюватися стихійного потопу, а достатньо буде просто акуратно злити всю скопилася на плівці воду. Крім того, стельові конструкції даного типу ще і абсолютно не бояться значних температурних перепадів і негативного впливу вологи, що, відповідно, дозволяє застосовувати їх навіть у такого типу приміщеннях, як ванні, кухні та туалети.

Другим варіантом таких стель є безшовні тканинні стельові системи, що виконуються з допомогою особливого поліестерного полотна. Подібного роду стелі, порівняно з плівковими конструкціями, відрізняються набагато більш істотною міцністю, однак, при цьому, можуть бути лише тільки виключно матовими. Такі тканинні натяжні системи – це чудове рішення для приміщень, виконаних в стилі традиційної класики.

Вибір колірного рішення

Натяжні стелі вибір найбільш оптимального рішення
Істинно білі стельові поверхні, як відомо, у всі часи ставилися до категорії універсальних. Однак зараз можливості в цьому плані істотно змінилися, і у людей з'явилася прекрасна можливість собі натяжні конструкції абсолютно будь-яких забарвлень.

Чисті прохолодні відтінки, в подібній ситуації, будуть сприяти деякій зоровому розширенню простору, однак, одночасно з цим, вони можуть також і наганяти сонливість. Якщо говорити про коричневих натяжних конструкціях, то вони вважаються найбільш підходящим варіантом для облаштування робочих кабінетів, оскільки коричневий колір, як відомо, має надзвичайно позитивний вплив на працездатність.

І, нарешті, що стосується досить яскравих стелі, то їх, природно, найдоречніше прим'яти в дитячих, однак, при цьому, дуже важливо виявляти почуття міри, щоб не чинити несприятливого впливу на психіку дитини.