5 секретів, які підкажуть вам, як заощадити воду Оплата за комунальні послуги становить значну частину вашої зарплати? Шукаєте способи економії? Почніть з води. Пропонуємо вам п'ять маленьких хитрощів, які допоможуть зменшити витрату води практично вдвічі.

Секрет 1 – миття посуду

Звичайна річ – перемити посуд. Ми зазвичай моєму її під проточною водою. І чим напір води сильніше, тим швидше ми з цим справляємося. Води йде багато. Однак, витрата води можна зменшити майже в два рази за допомогою простої речі. Вона є у кожної господині на кухні. Це звичайна заглушка. Мийку можна закрити заглушкою і наполовину заповнити водою. За допомогою миючих засобів перемити посуд, а полоскати вже проточною водою з крана.

Секрет 2 – аератор

Ця річ може економити воду. Якщо без нього ми використовуємо 100% води, то з ним витрата складає лише 70%. У ньому є сіточка, яка розпорошує воду і зменшує її витрата. Вартість аератора становить трохи більше 60 гривень і придбати його можна мосетив tv-shopp.com.ua. Якщо це пристрій закріпити на всіх кранах в квартирі, то витрата води значно скоротитися.

Секрет 3 – чистка зубів

Щоранку і щовечора ми чистимо зуби. Давайте не будемо відкривати кран, а користуватися для полоскання стаканчиком з водою. Під час гоління також не лінуйтеся перекривати воду.

Секрет 4 – справний бачок в туалетній кімнаті

По частіше звертайте увагу на бачок в туалеті. Експериментальним шляхом було встановлено, що злегка подтекающего бачка в добу витікає близько 240 літрів води в нікуди.

Секрет 5 – пляшки у воді

Мова піде знову про зливному бачку в туалетній кімнаті. Існують різні системи. У більш дорогих бачках злив поділяється на великий і маленький, тобто при натисканні малої кнопки замість 6 літрів води виливається 3 літри. Якщо у вас немає такої системи, є простий вихід. Ставимо в бачок 4 півлітрові пластикові пляшки, наповнені водою. Відповідно з 6 літрів води в бачку залишається 4 літри. Зменшується витрата води.

Використовуйте ці прості поради, і ви відчуєте різницю в оплаті. Нехитрі способи допоможуть заощадити ваші фінанси і зменшити оплату за воду на 40%. Успіхів Вам!