Переваги кухонних мийок зі штучного каменю Кожна кухня в обов'язковому порядку забезпечується мийкою. Це те місце, де миється посуд, проводиться чищення овочів і фруктів, миють руки перед їжею, виконується цілий ряд звичних для всіх господинь маніпуляцій.

У вигляді постійного контактування мийки з водою і залишками їжі, продуктами харчування, важливо вибирати ті вироби, які будуть максимально зручними і безпечними.

www.caesarexpo.ru – бездоганний варіант. Штучний камінь або кварцовий агломерат складається з найдрібніших частинок натурального кварцу, що скріплюють поліефірних смол і додаткових компонентів. Поверхня каменю ідеально гладка і блискуча. Це надає матеріалу особливу естетику виду і повний захист від формування бактерій і грибка в мікротріщинах. В даному випадку про тріщинах можна говорити тільки у випадку фізичних пошкоджень, коли частина матеріалу стирається або утворює скол.

Компанія «Цезар Експо» легко і швидко вирішить це питання. Досить зайти на сайт www.caesarexpo.ru, подзвонити за вказаним контактним телефоном або залишити заявку на зворотний дзвінок. Найближчим часом можна буде обговорити з професійними майстрами проблему і вирішити її. Ремонт не забирає багато часу, а сам виріб після нього виглядає знову як новий.

Мийки з штучного каменю виглядають стильно і сучасно. Вони практичні і елементарні щодо догляду. По відношенню до них можна застосовувати будь-які хімічні засоби, призначені для миття продуктів і посуду. Агломерат не сприйнятливий до хімікатів і впливу вологи. Мийку досить періодично мити і зовсім не обов'язково завжди витирати насухо. Для глянсового блиску рекомендується періодично полірувати поверхню і натирати її сухою чистою ганчіркою.

Зручність та краса – в єдиному стилі

Мийки з штучного каменю виглядають сучасно і легко вписуються в будь-який інтер'єр. Вони відмінно поєднуються з різними стилями оформлення кухні, будь то класика, прованс або модерн. Камінь можна також поєднувати з готикою і шеббі-шик. Ефект в будь-якому варіанті буде чудовий.

У компанії «Цезар Експо» можна замовити як вже готову мийку за стандартним параметрам і ескізами, так і за індивідуальним замовленням. Це дозволяє підібрати продукцію, яка ідеально підійде на кухню за своїми фізичними параметрами, колірній гамі і особливостей зовнішніх деталей.

Агломерат з кварцу не чутливий до перепадів температури, тому його не страшно обдати окропом або поставити на нього крижану ємність.

Штучний камінь рік від року набирає популярність, що означає пряме підтвердження слів про його практичності і чудовому зовнішньому вигляді. Якість і краса виробів з агломерату незмінно залишаються на найвищому рівні.