Як оформити кухню в стилі мінімалізм Любителі простоти і лаконічності все частіше віддають перевагу минималистическому стилю, обставляючи будинку та квартири. Його оцінить кожен, хто прагне раціонально використовувати простір, обходячись дійсно необхідним.

Скромна і функціональне планування має масу переваг і причин скористатися саме їй, продумуючи www.design-buro.com.

Чим менше, тим краще

По-перше, кухонні прилади, техніка і меблі, які застосовуються не кожен день, просто захаращують простір. Якою б великою за площею була кухня, вона може стати ще просторіше, якщо відмовитися від того, без чого можна обійтися.

По-друге, простота й невелика кількість предметів дозволять вам витрачати менше зусиль на підтримання чистоти і порядку.

По-третє, присутність величезного вибору часом спантеличує. Це відноситься і до кухонного начиння. Якщо функцію одного предмета може з легкістю виконувати й інший, від першого можна позбутися.

По-четверте, утримавшись від покупки зайвих предметів для кухні, не можна не оцінити істотну і приємну економію.

На практиці: кроки до мінімалізму

Дизайн інтер'єру розробляється індивідуально, виходячи з умов конкретного приміщення, але є відповідні всім способи наблизити власну кухню до простоти:

  • кутові шафи і ящики дозволять заповнити порожні прогалини і скоротити загальну кількість меблів;

  • розкладні столи допоможуть виграти додаткове місце для маневрів у перервах між трапезами;

  • однотонні забарвлення в кухні додадуть в мінімалістичний інтер'єр гармонії.
  • Все геніальне – просто. Це стосується і мінімалізму в інтер'єрі кухні, доступного кожному – вам не доведеться стикатися з численними труднощами і розчаровуватися у зробленому виборі.