Паркет кілька рекомендацій по вибору Роботи, пов'язані з укладанням паркету – це, звичайно ж, вельми копітка захід, який, до того ж, ще й вимагає особливої майстерності. Однак, що стосується безпосередньо самої процедури підбору найбільш підходящого паркетного покриття, то тут, звичайно, цілком можна обійтися без послуг досвідчених експертів.

Спеціальна паркетна дошка

Дана різновид паркету може з однаковим успіхом застосовуватися як при облагороджуванні житлових, так і при облаштуванні всіляких офісних приміщень, адже в разі регулярного і грамотного догляду, подібного типу покриття зазвичай не створюють особливих проблем. Складаються такі дошки, як правило, з декількох шарів деревини, двох основних (виконаних з сосни) і зовнішнього третього шару з благородних порід дерева. Однак, як і будь-які види паркету, така паркетна дошка також досить погано переносить вологу, а значить, випадково потрапила на нього воду потрібно буде, по можливості, якомога швидше видаляти.

Ламінований паркет

Паркет кілька рекомендацій по вибору
Такий вид паркету вважається ідеальним рішенням для тих приміщень, в яких підлогові покриття піддаються досить високому рівню зносу, наприклад, для передпокоїв. До основним особливостям такого ламінованого паркету, насамперед, варто віднести його порівняну дешевизну, а також те, що він абсолютно не вицвітає, чудово миється, володіє прекрасною стійкістю до всілякого роду хімічних речовин і плям і, що найважливіше, абсолютно не вбирає в себе ні бруд, ні пил.

Особливий щитової тип паркету

Подібний вид паркету найчастіше використовується при облаштуванні житлових приміщень, зокрема спалень і віталень. Такого типу щити зазвичай виконуються з декількох шарів деревини, з обов'язковим чергуванням напрямку розташування волокон. Доглядати за даними підлоговими покриттями також досить нескладно. Природно, що в подібній ситуації, вкрай бажано користуватися виключно пилососом, проте, у разі необхідності, тут цілком можливі і вологе прибирання, правда, з дуже ретельним видаленням калюж і різних розлучень.

Традиційний штучний паркет

Що стосується цього, істинно «справжнього» паркету, то він чудово підходить практично для всіх типів житлових приміщень, за винятком, щоправда, лише на кухні, де, як правило, постійно присутня підвищена вологість. В плані догляду тут також самим оптимальним варіантом є пилосос, оскільки під впливом вологи планки паркету можуть досить швидко розбухнути. Надто ж сильні забруднення з подібних покриттів зазвичай видаляються за допомогою злегка зволоженою тканини, з обов'язковим подальшим осушенням даної ділянки.