Касетний стеля особливості Касетний стеля являє собою підвісну стелю, який складається з каркаса і пластин у вигляді прямокутників, заповнюють безпосередньо сам каркас. Такі пластини виготовляються з різноманітних матеріалів, наприклад, алюмінію, оцинкованої сталі, скла, дзеркальної поверхні, а також мінерального волокна.

До того ж, пластини можуть мати шорстку або глянсову поверхню, яка представлена в різноманітних колірних відтінках. Стельові касети виготовляються різні за розміром.

Переваги стелі з касет

Основне перевагу касетного стелі полягає в його досить простому монтажі і можливості отримати доступ до проведених під стельової поверхнею комунікацій. Плюс до всього цього, якщо одна пластина якимось чином ушкодилася, то її без особливих труднощів можна замінити на нову. Також касети відносяться до ЕКО матеріалів і вважаються протипожежними. На такій стелі не буде накопичуватися пил, і утворюватися цвіль. Проводити догляд за цією поверхнею дуже легко.

Касетний стеля особливості
Касетний стеля особливості

Протягом всього періоду використання стелю з касет не піддається процесу корозії, не вигорає, не псується з-за зміни температури. Ці стелі рекомендується встановлювати в кімнатах для спеціальних акустичних ефектів. У таких випадках, при монтажі даних пластин спочатку укладається спеціальний матеріал, що створює хорошу акустику, а потім лише самі пластини.

Трохи про монтажу касетного стелі

Касетні стелі можна встановлювати двома способами. Можливо, кріпити панелі зверху рамок або під них. У першому варіанті рамки будуть помітні, а от у другому - вони будуть заховані під касетами. Завдяки цьому стелі, є можливість створити в приміщенні найбільш підходящу систему освітлення. Коли у власника будинку є бажання встановити дзеркальна стеля, то в цій ситуації відмінним рішенням стануть дзеркальні касети.

Касетний стеля особливості
Касетний стеля особливості

Область застосування

Даний матеріал використовується при оформленні стелі в різних установах, починаючи від житлових будинків і закінчуючи лікарнями та офісними приміщеннями. Проте в житлових будинках цей вид підвісних стель застосовується дуже рідко. Найчастіше касетний стеля робиться в кухні або у ванній. Крім цього, непоганим рішенням буде встановити такий стеля в кімнаті, де коштує домашній кінотеатр, адже за допомогою стелі з касет можна добитися хорошої акустики в приміщенні.

Ця різновид підвісної стелі володіє красивим і різноманітним дизайном, тому підібрати щось підходяще для якогось певного приміщення не складе великої праці.