Варильна поверхня яку вибрати Сучасні виробники надають величезний вибір не тільки моделей варильних поверхонь, але і різних модернізованих варіацій її застосування. Існує кілька різновидів плит, тому кожен зможе підібрати під себе варильні поверхні.

Вбудована

Даний вид плит неймовірно зручний. Насамперед тим, що економиться досить багато простору, так як плита є продовженням обробного столу, що знаходиться над шафками для зберігання. Так само можна вибирати кількість конфорок, необхідне готує. Самі по собі дані моделі чудово впишуться в загальну картину сучасної кухні, до речі вибрати для себе індукційні поверхні ви можете тут www.technodom.kz. Єдиний мінус, мабуть, що варто відзначити – це ціна такого задоволення. Однак, якщо вас не лякає цей факт, ви залишитеся дуже задоволені придбанням саме вбудованої варильної панелі.

Індукційна

Один з найбільш приголомшливих видів. Так само її називають «розумна» варильна поверхня. Вся справа в тому, що вона працює зовсім за іншим принципом, ніж звичайна плита. Нагрівання відбувається залік індукційної котушки. Таким чином, нагрівається тільки дно посуду, а самі конфорки залишаються холодними. Але варто врахувати, що не всяка посуд впорається з такою незвичайною завданням. Доведеться купувати спеціалізовану посуд, яка має певну ступінь намагніченості і здатна вступати в контакт з конфорками даної варильної поверхні. У будь-якому випадку – це дуже незвичайне і цікаве рішення для кухні. З такою плитою вам точно не загрожують опіки.

Склокераміка

Одна з найпоширеніших варильних поверхонь. Вона вигідно відрізняється від звичайної плити за рахунок швидкого нагрівання, що в рази зекономить електроенергію. Так само за нею досить легко доглядати. Будь-які миючі засоби відмінно справляються з забрудненням на поверхні. Так само дана модель знаходиться в приємно доступній ціновій категорії. Напевно, єдиним мінусів, все ж є те, що конфорки досить довго остигають.