Особливості кухонь в стилі лофт Лофт – сучасний стиль, що поєднує в собі сміливі і рішучі експерименти. Місце його появи – Америка, де він до цих пір користується великою популярністю, адже там багато занедбаних нежитлових приміщень, які легко можна переобладнати під офіс або квартиру.

Облаштувавши кухню в стилі лофт, створюється враження, ніби це обжитий горище чи склад, адже інтер'єр прикрашений елементами індустріального минулого. У такому приміщенні не ховають стіни з бетону або цегли, труби металеві балки. Саме приміщення візуально не розділяють за допомогою перегородок, у зв'язку з чим кухня, спальня і вітальня є одним цілим. Для того, щоб унікально перетворити наявне приміщення, можна зробити kosmax.com.ua, які відрізняються оригінальністю і не типовістю.

Особливості кухонь в стилі лофт

В чому особливість стилю

Якщо грамотно підійти до питання про інтер'єр кухні в стилі лофт, то не потрібно великих фінансових витрат. Весь стиль являє собою просту обробку, недорогу меблі і відсутність дорогої ультрасучасної побутової техніки. Дизайн свідчить, що сучасні матеріали повинні поєднуватися з «голими», або покритими штукатуркою, стінами. Труби не ховаються, а виставляються напоказ, а «старе з новим» грамотно комбінується.

Реалізувати лофт-дизайн ідеально можна в просторому приміщенні з високими стелями. Вони не перегороджуються, а зонуються, де для відділення ділянок використовується меблі, ширми і часткові перегородки. Як результат, гостине приміщення з кухнею буде розмежовуватися лише візуально, що не зменшить загальну площу кімнати.

Що стосується малогабаритних кухонь, то в цьому випадку потрібно поєднувати з вітальні. Оптимальний варіант – організація кута господині в невеликому, але комфортному куті.

Основні оздоблювальні матеріали, використовувані при облаштуванні кухні в стилі лофт – «старі» фактури, такі як, цегла, метал, бетон або дерево. В інтер'єрах таких кухонь часто можна зустріти елементи зі скла, поверхні, оброблені штукатуркою, а також ті речі, які є відбитком минулого часу. Наприклад, популярно використовувати «пузаті» холодильники, які випускалися ще в 60-х роках, електро - та газові плити, стилізовані на старий лад.

Стін, підлога і стеля

Класика стилю лофт – кладка з цегли. Її нічим не обробляють, в крайньому разі може бути використана штукатурка або матова емульсія. Зустрічаються варіанти, коли поверхня стіни обклеюється шпалерами, стилізованими під «старий» цегла або іншими оздоблювальними матеріалами, що імітують схожу структуру. Що стосується бетонних стін, то вони краще будуть виглядати «голими».

На думку дизайнерів, відмітна особливість інтер'єру в стилі лофт полягає в тому, що одна з чотирьох стін приміщення відбувається в іншому кольорі або за допомогою іншого оздоблювального матеріалу. Користуватися таким прийомом необхідно дуже акуратно.

Підлоговим покриттям можуть послужити грубі дошки або однотонна плитка. Якщо ви віддаєте перевагу деревину, то таку поверхню доведеться отциклевать, і після цього покрити її світлим або прозорим лаком. Плінтуса краще вибирати того кольору, що й стіни, завдяки чому дві конструкції зіллються в одну. Для розмежування кухонної зони з вітальні можна використовувати різні матеріали, застосовувані для обробки підлоги або стін.

Щоб приміщення було світлим і просторим, стелю необхідно обробити білим кольором, а балки і комунікації повинні залишатися природніми. Не треба їх приховувати і декорувати, адже вони – частина інтер'єру, яка гармонійно виділяється на тлі білої стелі. Труби, розташовані на стелі або стінах – і зовсім «родзинка» лофт стилю. Причому подібні елементи можуть бути і зовсім нефункциональными, адже їхнє завдання – прикрасити інтер'єр.