Правильний догляд за кахельною плиткою у ванній Найчастіше сучасні житлові приміщення облицьовуються керамічною плиткою. Таку плитку, як правило, кладуть в коридорі, ванній кімнаті або на кухні. Термін експлуатації даного облицювального матеріалу, насамперед, залежить від правильності догляду за ним.

Якщо ви будете дотримуватися певні правила догляду, то зможете на тривалий час продовжити життя керамічного покриття.

Для ванної кімнати характерні такі показники, як значний перепад температур, підвищена вологість, тому при експлуатації керамічної плитки в даному приміщенні слід дотримуватися такі правила:

#10004; Забороняється використовувати для чищення поверхні жорсткі щітки. Регулярна чистка глазурованої поверхні плиткової може призвести до швидкого потьмяніння, а в деяких випадках і до руйнування емалі облицювального матеріалу.

#10004; Відразу ж після завершення робіт по укладанню плитки, всю поверхню разом зі швами рекомендується очистити від різних будівельних відходів та від залишків суміші. Для цих цілей рекомендується використовувати м'яку ганчірку, попередньо змочену в мильному розчині.

#10004; Якщо в якості облицювального матеріалу використовується полірований керамограніт, то в перші кілька місяців його експлуатації рекомендується промивати плиткову поверхню слабеньким розчином соляної кислоти. Це допоможе видалити незначні мікрочастинки будівельного пилу, яка могла забитися в пори. Таку процедуру необхідно проводити тільки в рукавичках.

#10004; Доглядаючи за керамічною поверхнею, не рекомендується користуватися миючими засобами, у складі яких присутні абразиви. Якщо виникає необхідність обробити між плиткові шви, то краще скористатися антибактерицидну засобом, але робити це потрібно не більше одного разу на чотири тижні.

#10004; Глазуровану плитку краще всього обробляти спеціалізованими миючими засобами, їх можна придбати в спеціальних будівельних магазинах. В ідеалі доглядати за плиткою можна за допомогою миючого пилососа (в даному випадку краще використовувати м'які насадки).

У загальному і цілому, догляд за кахельною плиткою не представляє особливих труднощів, саме тому керамічна плитка в даний час отримала таку широку популярність.