Переваги мармурової плитки Облицювальна плитка, виготовлена з мармуру, користується великою популярністю у власників, які бажають отримати якісну та презентабельні обробку. Але все одно перед придбанням цього виробу слід переконатися в його практичності.

Позитивних якостей у мармурової плитки чимало. Буде корисно ознайомитися з ними, щоб отримати при застосуванні цього матеріалу кращий результат.


Чудові зносостійкі показники

З усіх матеріалів, що використовуються в ремонті, мармур володіє одним з найбільш високих рівнів зносостійкості. Мармурова плитка застосовується, зокрема, при облицюванні підлог. Мармур буде стиратися повільно. Якщо організувати його правильну експлуатацію та забезпечити якісний догляд, така обробка прослужить кілька десятиліть, не виявляючи ознак зносу.

Ідеальні водовідштовхувальні властивості

Переваги мармурової плитки
Мармурова плитка не зіпсується, якщо їй постійно доводиться контактувати з водою. З цієї причини виріб активно застосовується при оздоблювальних роботах на кухні та у ванній. Причому, з допомогою мармурової плитки в цих приміщеннях можна викласти і підлога, і стіни. Дрібної мармуровою мозаїкою нерідко облицьовують елементи сантехніки, наприклад, ванну.

Абсолютна пожежобезпечність

Натуральний камінь, яким є мармур, не може загорітися. Його використання дозволяє власнику забезпечити найбільш безпечні умови експлуатації приміщення. Слід зазначити, що мармур не псується і при впливі високих температур. На підлога з плитки можна упустити палаючу цигарку чи сірника без негативних наслідків.

Екологічна чистота і гігієнічність

Застосування плитки з мармуру дозволяє зберегти сприятливий мікроклімат. А за рахунок того, що натуральний камінь не вбирає запахи і відштовхує забруднення, облицювання завжди буде виглядати чудово. З-за такої особливості плиткою з мармуру можна викласти, в тому числі, кухонний фартух.

Презентабельний зовнішній вигляд

Нарешті, плитку з мармуру використовують і з тією метою, щоб зробити інтер'єр максимально презентабельно. Цей матеріал чудово виглядає, до того ж володіє унікальним дизайном. На натуральному камені присутній неповторний малюнок, з-за якого неможливо зробити облицювання в різних квартирах ідентичною. Відмінності все одно залишаться.

Не повинно бути сумнівів в тому, що мармурова плитка – прекрасний матеріал для обробки. Якщо грамотно його використовувати, результат вийде відмінним.