'...В два житла' Цей будинок впадає в око і залучає увагу контрастом і яскравістю оформлення зовнішніх елементів. Чудово підібрані кольори, наприклад, рожева штукатурка стін поєднується зі світло-сірими вікнами і деталями фронтонів, а також з темно-сірою черепицею.

Не менш жвава атмосфера панує і в інтер'єрі будинку, але мешканці, тим часом, відчувають себе тут дуже затишно.

Архітектурні особливості цього будинку - напіввальмові дах з нахилом скатів 47". Широкі, низько опущені її звиси над терасою і балконом, навіс над головним входом надійно захищають мешканців будинку і гостей від дощу або сонячних променів.

Будинок запланований як двоквартирний - по одній родині на кожному поверсі. Квартири можуть бути сполученими або ізольованими один від одного. В зоні головного входу передбачені загальний тамбур і сходи, що ведуть на мансарду.

Приміщення основного поверху пов'язані через коридор, в якому розташовані гардеробна і далі - туалет для гостей. У просторій кухні, куди можна потрапити також через гардеробну, передбачено достатньо багато шаф для зберігання кухонного начиння.

За невеликим столиком можна перекусити в позаурочний час. Їдальня, з'єднана дверима з коридором, знаходиться в еркері з великими вікнами. Тут влаштовують спільні обіди, урочистості, товариські зустрічі. Звідси відкривається прекрасний вид на природу. З світло-сірим або білим тлом, у якому витриманий інтер'єр їдальні, приємно контрастує килим з візерунками переважно червоного та блакитного кольорів. З їдальні є вихід на відкриту терасу.

Ліва частина коридору пов'язана через двері з дитячої, спальнею і ванною кімнатою, в якій змонтовані душ, ванна, два умивальника і два дзеркала. Романтичним представляється квітковий декор керамічної облицювання стін, підібраною під колір штор. У спальні матеріал зі світлими візерунками (гардини і покривало) створює затишну атмосферу. Таких же тонів і оббивка м'яких меблів у вітальні Однак характер інтер'єру цієї кімнати визначають яскраво-червоні штори і меблева стінка, виготовлена з дерева червоно-бурого кольору.

'...В два житла'
У подібному стилі і квартира обладнана для іншої родини — на мансардному поверсі. Площа її становить 80 м2, З вітальні-їдальні через двері можна потрапити на балкон, зведений над прибудовою - їдальні нижнього поверху

Кухня - досить великих розмірів, дак що скошений стелю анітрохи не обмежує свободу переміщень Наявність над еркером балкона робить кухню светпее і візуально більш просторою. При бажанні пообідати або повечеряти в теплу пору року можна на балконі На мансарді передбачені ще спальня (з похилою стелею) та ванна кімната, оснащена, як і на нижньому поверсі, душем, ванною і двома умивальниками, За стіною розташований туалет для гостей а поруч з вітальні-їдальні - комора.

'...В два житла'
Планування

У будинку для однієї сім'ї на нижньому поверсі передбачені вітальня з каміном, їдальня, спальня, ванна, загальний туалет і дитяча кімната; на мансардному - дитяча студія, спальня для гостей і ванна. У варіанті з підвалом в будинку знайдеться місце для устаткування сауни, пральні, комори та майстерні.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Площа: нижній зтаж - 108 м2,
мансардний поверх - 80 м2.
Габаритні розміри — 14,0x11,0 м.
Будівельний об'єм — 834 м3.
Конструкція — дерев'яна каркасна.
Теплоізоляція — мінеральна шерсть.
Дах — двосхилий в поєднанні з полувальмовой, нахил скатів — 4Т (варіанти - від 37° до 47°).
Товщина зовнішньої стіни — 28,5 див.
Середній коефіцієнт теплопровідності зовнішньої стіни — 0,20 Вт/м-К. '
Ступінь звукоізоляції — 46 дБ.