Фотостекло. Застосування в інтер'єрі Фотостекло стає дуже популярним предметом в сучасному інтер'єрі. Його плюсом є практичність і універсальність застосування в будь-якому інтер'єрі.

Досить часто фотостекло використовують на кухні в якості фартуха робочої зони.

Для цих цілей використовується скло, яке за спеціальними технологіями загартовується – воно витримує досить високі температури, що перешкоджає його руйнування. Великий вибір кольорів і малюнків допоможе вписатися виробам з фотостекла в будь-яке приміщення або ж замовити індивідуальну фотодрук на склі певного малюнка або сюжету.

Ванна кімната – це ще одне приміщення, де дуже часто використовується фотостекло. Воно використовується в душових кабінах в якості дверей. Також з допомогою такого скла можна зробити панно на всю стіну з певним малюнком. Такий варіант дизайну забезпечить ванну кімнату індивідуальністю.

Всіма улюблені шафи-купе також не можуть обійтися без фотостекла. Двері зі всілякими малюнками виготовляються з допомогою того ж скла з нанесенням друку. Наносяться розпису і малюнки, які будуть ідеально підходити в інтер'єр кімнати.

Також цей вид скла застосовується для виготовлення різних панно. Це скляні картини, на яких зображується малюнок або сюжет якої-небудь книги і навіть фотографії знаменитих людей зі всього світу або сімейні фото. Таке панно може бути невеликих розмірів, а може і займати всю стіну.

Дуже цікавим варіантом буде зображення сюжету або героїв з улюбленої казки або мультфільму дитини в дитячій кімнаті.

За допомогою технологій зараз можна зробити стелю з фотостекла. Такі споруди по вазі досить легкі і легко монтуються на стелю. Ці стелі повністю безпечні і створюють неповторний затишок і цікаву теплу атмосферу.

Фотостекло має хорошу безпеку. Якщо воно розбивається, то не розлітається на гострі осколки, а на дрібну крихту без гострих країв.

Залежно від місця використання в інтер'єрі приміщення скло буває різної товщини. Для фартуха на кухні застосовується скло, яке повинно бути 6 мм завтовшки, для стелі ж потрібно скло не товщі 3 мм

Такий вид прикраси інтер'єру прийнятний для багатьох людей, так як він має доступну ціну. Що сприяє його великої популярності для прикраси будь-яких приміщень. Також вироби з фотостекла досить прості у догляді.