Різновиди теплих підлог Тепла підлога заслужено отримав визнання, як найбільш комфортне і ефективне опалювальне обладнання. Надзвичайно популярний тепла підлога в північних районах, де з осені до весни необхідний додаткове джерело тепла.

Найбільш поширений електричний тепла підлога, завдяки легкій установці і використанню, чого про водяному не скажеш. Також дуже хороший інфрачервоний тепла підлога. Він чудово справляється зі своєю роботою завдяки тому, що виділяється випромінювання зігріває не повітря, а предмети, що знаходяться в приміщенні, які відповідно створюють приємне тепло в кімнаті.

При проведенні ремонту www.zakaz-lestnic.ru можуть зробити фахівці, адже якість буде гарантовано надовго, на десятиліття. Якщо в приміщенні підлога з плитки, тоді ідеально підійде інфрачервона тепла підлога під плитку. Даний тип обігрівального обладнання найчастіше встановлюється у ванній, кухні, туалеті і інших місцях, де не використовуються м'які килими та інші м'які покриття. Дуже непогано обзавестися даними підлогою сім'ям, у яких є маленькі діти, адже чималу частину часу вони проводять саме на ньому. Не забувайте, інфрачервона підлога не завдає здоров'ю ніякої шкоди, а навпаки, благотворно впливає на самопочуття.

Перед тим як купити даний виріб, зверніть увагу на його характеристики, такі як енергоспоживання, температурний діапазон, і якість виконання.

Різновиди теплих підлог
Переваги електричного статі очевидні. Все частіше люди обзаводяться інфрачервоними системами або електричними теплими підлогами для оснащення не тільки будинків, але і гаражів, офісів, басейнів і саун. Завдяки їм, навіть холодна з вигляду плитка знаходить приємне тепло.

Оскільки в Росії переважає холодний клімат, підлогове покриття повинне бути теплим, щоб довгі зимові вечори проходили у затишку та комфорті. Електрична підлога з підігрівом ідеальний вибір для міської квартири.