Як поміняти стару кахельну плитку на новенький пластик У багатьох квартирах, ще з часів СРСР, робоча зона в кухні оброблені за допомогою білого одноманітного, дешевого кахлю. Звичайно, вже давно є можливість прибрати це кахель, який вже потріскався від часу і покласти нову облицювання.

Багато людей, які затіяли ремонт, замислюються, а на що міняти старий кахель? Що ж, краще, новенький кахель, поліпшеної якості і куди різноманітніше, ніж раніше, або може скористатися пластиком чи обшити вагонкою?

Керамічна плитка

Звичайно, для робочої зони на кухні можна і заново кахель покласти, але:

#10004; хороша керамічна плитка коштує досить дорого, а якщо купувати дешеву, вона й року не простоїть, трісне;

#10004; щоб класти нову плитку, потрібно мати хоч якісь навички, або запрошувати професіоналів;

#10004; додаткова підготовка стіни. Потрібно буде прибрати сліди від старої плитки, очищати стіну, можливо, шпаклювати і грунтувати;

Але, якщо ви володієте зайвим часом, і маєте достатньо фінансових засобів, то плитка послужить вам дуже довго.

Вагонка

Вагонка, прекрасний матеріал, екологічно чистий, красивий, легко демонтується, на перший погляд, одні плюси. Взагалі, якщо не заглиблюватися вагонка дійсно володіє масою переваг. Але, при її виборі потрібно враховувати кілька моментів.

Як поміняти стару кахельну плитку на новенький пластик
Як поміняти стару кахельну плитку на новенький пластик

#9776; По-перше, вагонка — це натуральне дерево, тому ціна її буде дорожче ніж пластику;

#9776; По-друге, це натуральне дерево має сучки і може виділяти деяку кількість смоли. Звичайно, є різновид вагонки за класами, які визначають наявність сучків і будь-яких нерівностей. Природно, вищий клас не буде мати всіх цих дефектів, але і коштувати буде недешево. А покупка дешевої вагонки зіпсує вигляд всієї кухні.

#9776; по-третє, вагонка перед використанням повинна оброблятися спеціальним антисептичним розчином.

Якщо вас все це невеликі негативні моменти вас не бентежить, вагонка залишається хорошим, довговічним і престижним матеріалом.

Пластикові панелі

Пластик самий доступний матеріал. Коштує він недорого, та кріпитися легко. Звичайно, він не екологічний, як вагонка, але це не такий вже великий недолік в наш час. Пластикові панелі можна підібрати будь-якого кольору і відтінку, хоч під дерево, хоч під мармур, на будь-який смак. Ніякої додаткової обробки пластик не потребує, і стіну готувати спеціально теж не потрібно. Тому якщо ви хочете освіжити стіну недорого, але красиво, пластик підійде ідеально.