Ремонт в кухні - хрущовці 10 маленьких хитрощів Практично тільки вдома новобудови можуть порадувати господарів просторою кухнею. В інших будинках розмір кухні сягає до 10 кв. див., а частіше можна зустріти приміщення в 5 кв.

див.

Планування і сам ремонт не є легким рішенням. Маленьке приміщення не завжди запорука швидкого процесу, а його втілення може влетіти в чималу копієчку.

Маленькі приміщення вимагають певних знань і навичок. Крім витрат на матеріали потрібен творчий підхід.

В першу чергу необхідно:

1. Визначити положення плити і мийки. В цілях безпеки між ними має стояти кухонні тумбочка. Не встановлюйте плиту біля вікна. Над плитою дозволяється тільки кріпити витяжні шафи.

2. Визначтеся з розташуванням електроніки. У процесі ремонту при необхідності встановіть додаткові розетки.

3. Настінні шафи допоможуть заощадити на просторі підлоги. Найголовніше тут розрахувати правильне розташування шаф.

4. Уявіть, що ви плануєте зберігати. Якщо не вистачає місця, застосувати закруглені шафи або відкриті полиці. Двері для економії простору повинні відкриватися вгору або бути у вигляді засувок.

5. Зверніть увагу на матеріал. Більш доступні ціни на ДСП із пластиковим покриттям.

6. Для розширення простір можна демонтувати або повністю зняти двері. Можливе застосування складних або розсувних дверних прорізів.

7. Правильно вибираємо тон. Приміщення світлих тонів виглядає візуально більше і просторіше.

8. Не використовуйте багато декоруючих предметів в приміщення. Врахуйте, що кольорові килими і темні фіранки візуально зменшать і так не велику кухню.

9. При можливості вмонтуйте холодильна шафа або пральну машину. Це збільшити простір у приміщенні для подальших робіт. Якщо не представляється така можливість, перенесіть предмети в інші кімнати.

10. Освітлення відіграє важливу роль в кімнаті. Точкові світильники по краях кімнати створять затишну і теплу атмосферу, а велика люстра в центрі буде відволікати від дефектів кімнати.

Вирішивши зробити ремонт кухні, заздалегідь продумайте всі дрібниці і деталі. Виберіть стиль і колірну гаму кімнати. Заздалегідь сконструюйте модель кухні. Виміряйте вільний простір і почніть фантазувати на папері. Користуючись згаданими радами ремонтом не затягнеться на довгий час. Правильно підібране рішення порадує не тільки господарку квартири, але і всіх членів сім'ї.