Самоклеюча плитка ПВХ переваги і недоліки Асортимент покриттів, призначених для обробки підлоги, досить великий. Але споживачі, які прагнуть використовувати якісний матеріал, воліють самоклеющеюся плитку ПВХ.

Для того щоб зрозуміти, чи підходить вам таке покриття, потрібно розглянути його переваги, недоліки.

Чим примітно плитка самоклеюча ПВХ?

• Модульність. Саме ця властивість дозволяє формувати різноманітні візерунки, цікаві комбінації, не залучаючи до цього заходу дизайнерів. Безсумнівно, створити щось цікаве можна, якщо відповідально підійти до процесу.

• Стійкість. Покриття здатне витримати суттєві навантаження, не тріскається і не руйнується. На правильно покладену плитку можна розміщувати важку меблі, різні конструкції. Це ніяк не відбитися на стані матеріалу.

• Простота використання. Завдяки тому, що полівінілхлоридна плитка з одного боку покрита клейовим складом, що її укладання не займе дуже багато часу. Ознайомившись з особливостями монтажу, навіть новачки зможуть впоратися з такою роботою.

• Легкий догляд. Для очищення плитки можна застосовувати практично всі наявні в продажу склади. Але при цьому не варто забувати про рекомендаціях, представлених виробниками.

• Екологічність. Для підготовки покриття застосовуються тільки нешкідливі речовини.

• Мінімальний вагу. Тому ніяких складнощів з транспортуванням, переміщенням, монтажем не виникає.

• Безліч моделей. Виробництвом плиткою ПВХ займаються багато фірм. Вони постійно поповнюють наявний асортимент. Витративши трохи часу, можна легко підібрати те, що потрібно.

• Вологостійкість. На властивості, показники плитки не впливає волога. Користуватися таким покриттям можна для обробки кухні, ванної, санвузла.

Самоклеюча плитка ПВХ переваги і недоліки
Самоклеюча плитка ПВХ переваги і недоліки

Негативні сторони

Плитка ПВХ має і деякі мінуси:

#10004; До основи ставляться більш серйозні вимоги. Укладання плитки варто проводити лише на якісно підготовлену поверхню. Вона обов'язково повинна бути рівною, гладкою, попередньо очищеною.

#10004; Чутливість. Користуватися плиткою при мінусовій температурі не варто, оскільки це може спровокувати її руйнування, деформації.

Купувати плитку ПВХ варто тільки у перевірених виробників, постачальників. Обов'язково потрібно вивчати сертифікати, які підтверджують, що матеріал відповідає вимогам.