Поради щодо правильного вибору цегли для будівництва будинку Існує безліч видів і марок цеглин, але самим популярним сьогодні є керамічна і силікатна цегла. Червона керамічна цегла є досить універсальним матеріалом для широкого використання, наприклад, зведення колон, для будівництва стін, камінів, для кладки печей, димоходів.

Сайт sro-rf.ru проінформує про те, як отримати допуск СРО. Будівельні організації можуть бути зареєстровані СРО. При виборі білої силікатної цегли слід обов'язково знати кілька важливих особливостей. Головними ворогами силікатної цегли є волога і вогонь, основне його застосування полягає у внутрішній кладці, що зовні захищається іншими матеріалами, щоб не пошкодити цегла.

Визначаючись між видами цегли, слід знати, що, незалежно від типу цегла буває різної міцності. Показник міцності цегли позначають буквою «М». Цей показник вказує навантаження, яку здатний витримати цемент у розрахунку на квадратний сантиметр. Для прикладу візьмемо цегла марки М150, відповідно, це показник того, що ця цегла здатний витримати 150 кілограм на квадратний сантиметр.

Поради щодо правильного вибору цегли для будівництва будинку
При виборі цегли, крім міцності слід враховувати і морозостійкість. Справа в тому, що в будь-якому матеріалі існують мікро тріщини, навіть якщо їх не видно, вони все одно є. За цим будь-який матеріал вбирає в себе невелику кількість вологи. Взимку, коли волога замерзає, вона розширюється, перетворюючись на лід, наслідком цього мікро тріщини збільшуються, і призводить до поступового руйнування матеріалу.

Показник морозостійкості цегли якраз вказує, скільки подібних циклів, без особливих змін властивостей, цей матеріал здатний витримати. Морозостійкість позначається в двох варіантах: літерою «F» або «Мрз». Кращим вибором буде матеріал з показником від Мрз 35.