Де найвигідніше купувати цемент в Білорусі Незалежно від того, чи є ви виконробом у великій будівельній організації або простим обивателем, який вирішив побудувати невеликий заміський будинок своїми руками, вам неодмінно потрібно цемент.

Це самий потрібний на будь-якому будівництві будматеріал, без якого робота елементарно варто. От тільки де вигідніше всього в Білорусі його купувати?

Вивчаємо пропозиції на ринках

Багато будівельників і прості обивателі впевнені, що найпривабливіші ціни на будматеріали – на будівельних ринках. Дійсно, багато найменування, приміром, польські чи шпаклівки акрилові фарби, на ринках пропонуються за дуже вигідною вартості.

Однак у відношенні цементу це правило не працює, адже його з-за кордону практично не везуть. У Білорусі працює маса своїх цементних заводів, тому більшість жителів країни купують саме вітчизняну продукцію.

А продавати її за адекватними цінами на ринках невигідно – занадто низька маржа. Тому ринкові торговці або взагалі не беруть звичайний цемент на продаж, або сильно завищують ціни на неї. Так що робити покупки на ринку в даному випадку невигідно.

Співпраця зі спеціалізованими фірмами

А ось спеціалізовані комерційні фірми дуже охоче беруть на продаж білоруський цемент. При цьому вони, як правило, реалізують його оптовими партіями, тому ще й надають покупцям гарні знижки.

Так що закупитися www.ideyadoma.by, Гомелі або в інших білоруських містах по-справжньому вигідно. Крім того, приватні фірми:

  • ще і здійснюють безкоштовну доставку партій будь-якого обсягу;

  • допомагають покупцям визначитися з вибором і рекомендують певні марки будівельних бетонних сумішей;

  • в деяких випадках навіть погоджуються на відстрочку платежу.
  • Придбання безпосередньо у заводу-виробника

    Звичайно, вигідніше здійснювати покупки безпосередньо у заводу-виробника будівельних сумішей. Однак далеко не всі вони займаються продажем своєї продукції безпосередньо – багато працюють через дилерів. Так що покупцеві все одно доведеться обзаводитися цементом від ТОВ «Ідея вдома», так як ця компанія займається поставками будматеріалів безпосередньо з заводів.

    Так що краще не шукати вигоди так, де її немає і відразу відправлятися в яку-небудь серйозну комерційну фірму. Практика показує, що саме в приватних компаніях ціни на будматеріали найбільш прийнятні.