Гаражні ворота Гаражні ворота є гарним продовженням дизайну вашого котеджу, або ж в'їздом на територію вашого присадибної ділянки. Тому до дизайну для свого будинку чи присадибної ділянки варто ставитися дуже відповідально.

В компанія МСИ представлений широкий вибір колірної гами виконання воріт, а так само при створенні комірних конструкцій можуть використовуватися різні будівельні матеріали - лист металевий кольоровий, або обробка під дерево, під цеглу, і за рахунок цього гаражні ворота можуть бути логічним продовженням забору і неозброєним поглядом буде важко визначити, де саме вони знаходяться. Ось такі хитрі прийоми в дизайні.

За допомогою дизайнерів компанії МСИ буде створений на початковому етапі проект-дизайн гаражних воріт для того, щоб msi-vorota.com.ua ідеально вписалися в загальний вигляд вашого об'єкта нерухомості.

В розділі «Портфоліо» msi-vorota.com.ua ви можете переглянути приклади виконаних робіт вже на готових об'єктах нерухомості. Також варто нагадати, що гаражні ворота МСИ у своєму класичному розумінні вже давно відійшли від того дизайну який був раніше, у радянський час - коли конструкція відчинялися навстіж способом, треба було вставляти колодки, щоб вони випадково не закрилися, то зараз же гаражні ворота – це сучасний витвір мистецтва та інженерної думки, керовані за рахунок радіообладнання.

З допомогою радіо сигналу ви можете робити відкриття/закриття за допомогою пульта дистанційного керування, радіус дії якого становить 10-25 метрів, ви можете натиснути одну кнопочку і почнеться процес відкриття, так само легко можна здійснити і закриття воріт, коли ви вже увійшли до себе додому з будь-якої кімнати вашого будинку, так як радіосигнал з легкістю долає 3-4 бетонні стіни і за рахунок цього швидко виконується ваша команда.

Як бачимо гаражні ворота є приємним елементом дизайну, дуже функціональними і найголовніше - економлять простір гаража, так як сучасні види гаражних воріт відкриваються за принципом жалюзі: відкриті панелі збираються під стелею.

Компанія МСМ може здійснити виробництво розпашних воріт під замовлення, а також для в'їзду на територію присадибної ділянки. Фахівці компанія запропонують широкий вибір дизайну відкатних воріт, що використовуються для в'їзду на територію присадибної ділянки.