Установка заборів з профнастилу Звичайний паркан для дачної ділянки або житлового будинку, обов'язково повинен відповідати двом важливим критеріям:
• Естетичним;
• Захисним.

Без цього ніяк, адже огорожа повинна надійно захищати територію від сторонніх, і при цьому гармонійно вписуватися в загальну архітектурну концепцію ділянки.

Тому необхідно досить серйозно підійти до питання вибору типу паркану.

Якщо ви вирішили зробити паркан з профнастилу, тоді спершу необхідно визначитися з його висотою, товщиною і кольором. Це дуже важливі параметри, без урахування яких неможливо створити красиве, надійне і довговічне захисну споруду. На ринку профнастил представлений у дуже багатому асортименті, тому можна вибрати матеріал самих різних кольорів і конфігурацій.

Коли профнастил обраний, необхідно підготувати конструкцію, на яку він буде кріпитися. Потрібно в першу чергу вивчити особливості грунту, а також визначити навантаження на паркан. Часто стовпи не бетонують, але це зовсім не додає конструкції огорожі надійності. Адже така споруда може з часом покоситься і втратити цілісність. Щоб ni-max.ru стояли довго і добре виконували своє призначення, настійно рекомендується заливати бетоном стовпи.

Установка заборів з профнастилу
Також для більш привабливого зовнішнього вигляду і ще більшої довговічності конструкції, деякі будівельники радять заливати фундамент для огорожі з профнастилу. Але перед цим, бажано приготувати гравійно-піщану подушку. Такий монолітний фундамент додасть особливої надійності й естетичності спорудження в цілому.

Профільована труба перерізом 60х60 мм ідеально підходить в якості матеріалу для стовпів. Зазвичай їх встановлюють з кроком 2,5-3 м, цифри можуть відрізнятися, все залежить від жорсткості профнастилу. Глибина посадки стовпів повинна бути не менше 0,8 метра. Для з'єднання стовпів використовують профільовану трубу перерізом 20х40 мм Кріплення проводиться за допомогою зварювання або клепок.

Для початку встановлюють крайні два стовпи, а потім одягають спеціальну стрічку або «маяк». Дана стрічка дозволяє точно виставити проміжні стовпи, щоб не порушувати точність усієї конструкції.

Коли фундамент готовий, стовпи виставлені і рейки на місці, час приступити до монтажу профнастилу. Матеріал кріпиться до поздовжніх рейок за допомогою клепок або саморізів. Краще вибирати саморізи з капелюшками під колір профнастилу, щоб ті не виділялися. Матеріал кріпиться в одну лінію, якщо ділянка рівна. Коли ділянка має похилий рельєф, тоді секції огорожі встановлюються з дотриманням певного кроку. Крок визначається в залежності від рівня нахилу ділянки.