Які бувають каналізаційні труби з пластику Ефективний висновок з приміщення відходів життєдіяльності здійснюється за допомогою каналізаційної системи, від ефективності якої багато в чому залежить комфортне проживання.

Протягом історії будівельники використовували найрізноманітніші матеріали для виготовлення стічних труб, і самою останньою технологічною розробкою в цій сфері є пластикові труби для каналізації. Від своїх попередників вони відрізняються легкістю, дешевизною і простотою монтажу. Також внутрішня площа таких труб дуже гладка, і не сприяє накопиченню бруду на відміну, наприклад, від своїх чавунних аналогів.

Найбільш поширеними пластиковими каналізаційними трубами є:

1. З ПВХ. Найбільш підходять для систем з безнапірним відведенням. Добре протистоять ультрафіолету і володіють малим коефіцієнтом лінійного розширення. Змонтована система їх ПВХ-труб міцна, витримує механічні дії і здатна витримувати температуру стоків до +70 градусів. Не дуже стійка до хімічного впливу і високих температур: з цієї причини порушується внутрішня фактура поверхні, поступово утворюючи нальоти і засмічення.

2. З поліетилену. Володіють низькою термостійкістю: робочі температури знаходяться в межах від -40 до +40 градусів. Тому можуть застосовуватися в напірних каналізаційних системах з невеликою температурою стоків.

3. З пропілену. Найбільш оптимальний варіант пластикової каналізаційної системи. Використовують як усередині приміщень, так і зовні. Завдяки свій стійкості до агресивних середовищ часто застосовуються для відведення стічних вод посудомийних і пральних машинок. Здатні витримувати навіть киплячу воду і стійки до механічним впливом.

4. Зливові. Мають гофрованим типом будови, завдяки чому значно підвищується кільцева жорсткість і

Які бувають каналізаційні труби з пластику
міцність, що дає можливість застосовувати їх у системах з підвищеним навантаженням. Завдяки своїй гнучкості значно полегшують прокладання трубопроводу, адже потреба в додаткових аксесуарах для зливових систем зводиться до мінімуму. Дуже часто такий тип труб застосовують для обладнання стоків в заміських будинках і дачах.

Одне з головних достоїнств каналізації з пластику – це простота монтажу. Для збирання окремих фрагментів застосовується розтрубний тип кріплення, тому зварювання не знадобиться. Ця особливість дуже допомагає в разі необхідності ремонту або демонтажу системи, що проводиться в стислі терміни.