Яку вибрати сходи Складання опалубки для спорудження бетонних сходів – самий важкий процес. Важливим моментом є форма і тип сходів.

Найбільшим попитом користуються сходи, які розташовані між стінками.

Треба на стінах накреслити www.postroil.com. До них треба закріпити елементи опалубки. Далі, треба прикріпити дерев'яну балку, на них вже влаштований дерев'яний дощатий настил. Після цього переходимо до кріплення дощок за допомогою кутиків із сталі. Щоб формувати сходинки.

Якщо хочете встановити бетонні сходи між стін. Тоді потрібно вибрати одномаршеві сходи з прямокутним перетином. Тут, нескладно буде виготовити опалубку. На рахунок декоративного оформлення, можна буде зробити красиву обробку незвичайної форми.

Яку вибрати сходи
При виборі www.postroil.com конструкція набагато складніше. В цьому випадку потрібно зібрати опалубку для монолітної залізобетонної майданчики. А елементи закріпити в несучої стіни, за допомогою колон для опори або вінцем.

Найбільш елітні вважаються сходи у вигляді спіралі. Але вартість їх, дуже дорога. За те в будинку буде дуже гарний вигляд. Опалубка для таких сходів складна. Так як, тут присутні щити не зовсім правильної форми. З-за цього формується криволінійна поверхня. Багато сил і праці потрібно вкласти в таку драбину. Багато опор, що треба для того, щоб надійніше підтримати опалубку.

Щоб зробити розрахунок для www.postroil.com потрібно підібрати під кут її підйому такий же параметр. Самим оптимальним кутом вважається від 25 градусів до 40 градусів. Такі сходи зручні у використанні для молодих, дорослих людей, але не для дітей, вагітних і людей похилого років. Так як їм буде важко підніматися і спускатися.

Яку вибрати сходи
Коли вибрали кут, приступаємо до розрахунку висоти і ширини сходів. Формула дуже проста: потрібно взяти середню довжину кроку дорослої людини з ростом від 160-180 див. Це приблизно 60-64 див.

Наприклад: сходи стоїть при куті 25 градусів. Ступінь = 16 см, ширина – 28 див Ці сходи незручні у використанні. Так як стопа дорослої людини не поміститься на проступ. Є варіант, зробити виступаючими краї сходинок. Ширина повинна бути приблизно 26-35 див.

Для виготовлення монолітної спіральної www.postroil.com формула така ж. Відстань між сходинками і стелею повинна бути до 2 м. Щоб захистити дошки від вологи, потрібно використовувати руберойд.

У фінансовому плані виходить економніше виготовлення таких сходів за допомогою деревних матеріалів. Для збору сходів використовують саморізи 3,5 мм. найоптимальніший варіант – фосфатований саморіз чорного кольору. Вони зможуть скріпити деревину щільним шаром.

Вдалого вибору.