Види каналізаційних труб При проведенні каналізації в приватний будинок яке не обходиться без використання nrc-bob.ru потрібно приділяти увагу не тільки якості робіт, але і виду використовуваних труб.

Розглянемо детальніше види труб, які можна використовувати при укладанні каналізації. Найбільшою популярністю цілком заслужено користуються труби з пластмаси.

Так як вони досить недорого коштують і володіють високим терміном експлуатації, який становить близько півстоліття. Але пластмасові труби також поділяються на підвиди – бувають на основі поліпропілену, поліетилену і полівінілхлориду, тобто ПВХ. Далі, про кожен вид окремо:

- труби на основі ПВХ відрізняються від інших більшою жорсткістю, завдяки чому і виготовляються діаметром більше ста міліметрів. Також, такі труби стійкі до впливу хімікатів і внутрішнього зносу. Недолік ПВХ труб, це обмеження по температурі транспортованої рідини. Якщо її температура вище 40 градусів, це негативно позначається на довговічності труб.
- труби з поліетилену мають невелику вагу і високу міцність. Також, вони практично безшумні, так як не взаємодіють з рідинами, досить прості в монтажі. Недолік цього виду труб – чутливість до механічних впливів.
- каналізація, змонтована з допомогою поліпропіленових труб, здатна переносити будь-які температури рідин, що транспортуються. Але, при цьому, такі труби мають недостатню жорсткість, і не здатні витримувати велике фізичний тиск.

Також, при виборі труб для каналізації, звертайте увагу на діаметри. Наприклад, для мийки, ванни і пральної машини потрібно використовувати труби діаметром 50 міліметрів, а ось для унітаза потрібно встановити 100 міліметрові.

Правильний вибір матеріалу, це вже половина успіху. Тому, не варто тикати пальцем в небо, а потрібно зробити вивірене рішення. А якщо вам потрібно nrc-bob.ru, рекомедую звернутися в компанію nrc-bob.ru