Будівництво гаража з бруса Більшість забудовників вибирають проекти котеджів під будівництво, з вбудованим гаражем. Початкові, досить чималі матеріальні витрати згодом швидко окупаються.

Тому що одна споруда набагато простіше в пристрої і дешевше в матеріальному плані.

А не окремо 2 окремо що стоїть будинку. Однак досить часто гараж будується з нуля. Важливо максимальне поєднання всіх будівель на ділянці, що стосується і гаражної споруди. Доцільним вважається будівництво гаража з використанням дерев'яного бруса.

Основні варіанти використання дерев'яного бруса при будівництві гаражів

Будувати гараж, використовуючи брус можна у декілька способів, і за кількома технологіями, найчастіше використовується один з двох способів:

1.Будівництво стін таким способом, повністю алогічним як при будівництві заміських будинків. Найчастіше в якості матеріалу допускається використання звичайного або ж профільованого бруса або клеєного масиву.

Будівництво гаража з бруса
Будівництво гаража з бруса

В цілях значної економії найчастіше віддається перевага будівельних матеріалів з досить невеликим перерізом, товщина стін у гаражі. По суті, не має ні найменшого значення. Досить непогано виглядає гараж, виконаний з профільованого бруса розміром приблизно 100 на 200 міліметрів, де 200 міліметрів є заввишки вінця.

2.Будівництво гаражних конструкцій, використовуючи каркасну технологію, де брус відіграє роль основного несучого кістяка всього планованого споруди. Подібний підхід відрізняється максимальною економічністю і великою швидкістю виконання будівельних робіт.

Відповідний фундамент

Будівництво гаража з бруса
Вибір відповідного фундаменту достатньо великий. Можна використовувати стовпчастий, стрічковий або ж плитний, абсолютно всі вони наділені деякими особливостями, деякими недоліками і достоїнствами. Різноманітний тип підстави для гаража відрізняється своїми основними характеристиками і матеріальної вартістю. Вибираючи фундамент завжди необхідно врахувати всі особливості грунту, на ділянці, де планується будівництво.

Гараж каркасного типу

Будь каркас біля гаража складається з декількох основних елементів:

1.Нижня обв'язка сприяє рівномірному розподілу навантаження на весь фундамент. Вона вважається самим необхідним елементом для додання всьому каркаса необхідної жорсткості.
2.До стійок кріплять використовуються оздоблювальні матеріали. Всі стійки, як правило, вважаються виключно несучими елементами. На всі стійки повністю передається вся навантаження від всієї маси саме надземної частини у гаражі. Монтаж стійок до обв'язувальним брусів виконують з використанням сполук типу шип у паз, всі вузли додатково підсилюють металевим куточком і шурупами.
3.Підкоси, як правило, служать тим, що надають усій конструкції досить велику жорсткість. Встановлюються вони на всіх кутах споруди.
4.Верхня обв'язка, мауерлата, служить додатковою опорою для всієї будівельної системи у даху. Як правило, використовується брус діаметром 100 на 100 міліметрів.