Житловий комплекс Князь Олександр Невський в Санкт-Петербурзі Всі сучасні житлові комплекси у великих містах країни зводяться за новітніми технологіями, що передбачає їх відмінна якість. Завдяки цьому вітчизняні будівельні компанії мають можливість реалізовувати квартири в нових будинках на перших етапах їх зведення.

Забудовник тим самим отримує в своє розпорядження оборотні кошти, а майбутні новосели – чудове житло за низькою ціною.

Не всі організації, що займаються будівництвом житлових об'єктів, можуть самостійно продавати квартири в них. Тому вони часто звертаються за допомогою до агенцій нерухомості, передаючи ріелторам ексклюзивні права на пошук клієнтів, підготовку для покупців необхідних документів, показ будівель і так далі. Однією з таких компаній, співпрацює з провідними забудовниками Санкт-Петербурга, є «NAI Becar», серед пропозицій якої в даний час присутня унікальний проект – www.newbecar.ru.

Зазначений РК являє собою ультрасучасний розкішний хмарочос у 35 поверхів. З квартир на верхніх рівнів відкриваються чудові панорами культурної столиці Росії. Авторська архітектура будівлі, незвичайне панорамне скління і підсвічування фасаду роблять комплекс по-справжньому оригінальним. Його сміливо можна назвати окрасою міста. Під стать зовнішньому вигляду хмарочоса і житлові приміщення в ньому. Планування здатна порадувати будь-якого, хто мріє жити в просторих і затишних квартирах.

Розташований «Князь Олександр Невський» на проспекті Обухівської оборони, що в Невському міському районі. Поряд з багатоповерхівкою знаходиться цілих три станції підземки – «Обухове», «Пролетарська» та «Рибальське», неподалік функціонує єдиний Пітерський міст (Вантовий), який в навігаційний період не розлучається ночами. Дістатися від описуваного житлового комплексу до інших районів Санкт-Петербурга можна без труднощів, так як менше ніж в кілометрі від будівлі є обладнаний виїзд на кільцеву дорогу.

Проект даного РК реалізується компанією «Росстройинвест», але серед партнерів агентства «NAI Becar» є й інші, відомі в області забудовники, здали в експлуатацію популярні житлові об'єкти (www.newbecar.ru, Сили природи тощо). Достатньо звернутися в цю ріелтерську компанію, або яку-небудь іншу, щоб підібрати для себе без перебільшення ідеальну квартиру в новобудові. І від усієї душі насолоджуватися життям.