Поради по будівництву будинків з блоку Звичайний будинок з цегли, дуже надійний, але досить дороге задоволення. Останнім часом дуже популярним стало будівництво будинків з пінобетону, газосилікату, шлакоблоку і інших більш дешевих будівельних матеріалів.

Не використовуйте матеріали різного кустарного виробництва


Так, www.rik-proekt.ru більш детально можна вивчити, щоб прикрих помилок не виникало. Виробництво будівельного матеріалу-це досить прибутковий бізнес. І тому він привертає багато бажаючих заробити. Тому безліч кількість будівельних блоків проводитися на простому обладнанні в нелегальних цехах. Зрозуміло, характеристики з якості такого продукту будуть досить сумнівними.

У багатьох будівельних матеріалах просто не вистачає цементу, і, звичайно, споруда з такого блоку довго не прослужить, м'яко кажучи. З-за різної герметичності матеріалів можуть піти тріщини по всій будові. Якщо блок легко можна розбити молотком на дрібні частини, то йому в несучих конструкціях робити абсолютно нічого. Так як це може привести не тільки до псування вашого майна, але і нещасному і трагічного випадку. Всі матеріали для будівництва необхідно купувати суворо сертифікованого якості. І мають досить тривалий гарантійний термін.

Поради по будівництву будинків з блоку
Чому необхідно приділяти особливу увагу при будівництві


Для кладки необхідно використовувати розчин, зроблений строго відповідає пропорціям. Обов'язково стежте за правильністю та якістю армування. Все, повинно бути виконано строго за схемою. Ні в якому разі не можна забувати за обов'язкове утеплення армованого поясу. Утеплення повинно бути якісним і грамотно продуманим.