Бункери для сміття В даний час питання вивезення сміття і взагалі все, що стосується сміття, варто не просто на порядку денному, а навіть на порядку в Державній Думі. Багато хто знають, що держава поступово посилює контроль за зберіганням, вивезенням і переробкою сміття.

Завдяки цьому в країні з кожним роком стає все чистішим. Треба відзначити і те, що сам процес збору та вивезення сміття поступово змінюється в кращу сторону. Ну і, звичайно ж, тут не можна не згадати про бункерах, які використовуються для збору та перевезення сміття, sport-lion.ru являють собою металеві контейнери, з відкритим верхом, пристосовані для перевезення на шасі вантажного автомобіля.

Особливості бункерів для сміття

Місткість бункерів для сміття різниться. У будь-якому випадку вони більш місткі, ніж звичайні сміттєві баки десятками розставлені в місцях збору сміття. До речі, один бункер для сміття замінює більш дести звичайних бачків.

Перевезення бункерів здійснюється за допомогою автомобілів, оснащених системою мультиліфт, саме з її допомогою бункери вантажаться і вивантажуються. Сам процес, напевно, бачили багато. Автомобіль з порожнім бункером під'їжджає до того місця, де стоїть бункер, заповнений сміттям, після водій оператор виробляє спуск порожнього бункера, а потім забирає повний. Процедура «рокіровки» бункерів для сміття, як правило, триває не більше п'яти хвилин.

Переваги використання бункерів для сміття

Бункери для сміття не дарма так подобаються міським жителям і компаніям, пов'язаним зі збором і зберіганням сміття. По-перше, ці контейнери куди більше тих, що використовувалися раніше, а це означає менше місця під пункт збору сміття біля житлових будинків, менше сміття розкидане поряд з контейнером і менше бруду. По-друге, ці контейнери мають презентабельний вигляд, нехай з них завжди стирчать пакети і дивани, але вони, принаймні, у великих містах завжди пофарбовані. По-третє, такі бункери прості у використанні, як вже говорилося вище працювати з ними одне задоволення, спуск і підйом займають лічені хвилини, завдяки чому суттєво підвищується продуктивність праці, а це відкриває нові можливості в плані економії.

Незважаючи на те, що бункери для сміття з'явилися відносно недавно, в даний час вони мають дуже велику популярність. Всі великі компанії, що займаються збором і переробкою сміття використовують саме їх.