Як встановити дерев'яний паркан Як тільки, ви зважитеся на покупку дачного будинку, необхідно розуміти, що належить побудувати паркан, який стане захищати територію вашої ділянки від непроханих гостей, зловмисників і тварин.

Але ось ті матеріали, які представлені на сучасному будівельному ринку, іноді не дозволяють зробити з легкістю правильний їх вибір і zabor-ss.ru знаючи точно, що він прослужить довго.

Таким чином, багато господарів бажають побудувати традиційний паркан з дерева, що відрізняється не тільки привабливим зовнішнім виглядом, але й довговічністю, надійністю. Більш того саме такий паркан здатний грамотно поєднуватися з природою і декором вашого будинку, що важливо.

Як встановити дерев'яний паркан
Як встановити дерев'яний паркан

Установка дерев'яного паркану. Особливості та корисні поради

1. Важливо розуміти, що бажаючи провести роботу своїми руками, ви повинні бути гранично уважними і обережними, так як завдання непросте. Насамперед підготуйте необхідний матеріал, після чого можна починати встановлювати опори, і, звичайно ж, інші деталі конструкції в цілому.

Як встановити дерев'яний паркан
2. У тому випадку, якщо ви вибрали дерево, то не забувайте, що та частина стійки, яка повинна бути закапана в землю, обов'язково потрібно покрити бітумною мастикою. Не забувайте і про те, що балку потрібно ретельно просочити антисептиком, щоб вона служила довгий час.

3. Як тільки вами буде розмічена територія і периметр огорожі, обов'язково враховуйте і місце розташування воріт, хвіртки.

Важливо знати

Виконуючи таку роботу самостійно, вам повинно бути відомо про деякі особливості. Наприклад, коли ви станете здійснювати установку опорних стовпів воріт, хвіртки, не забувайте, що підвищені навантаження будуть нести і кутові стійки, а це означає, що їх потрібно ретельно посилити.

Говорячи про полотні, то знайте, що воно може володіти різною формою, а значить, ви повинні зробити правильний вибір. Щоб зробити огорожу привабливим і цікавим, потрібно скористатися шаблоном, створити його можна самостійно. Так і здійснюється установка дерев'яного паркану, знайте, що вам можуть допомогти професіонали в сфері будівництва.